Web Tasarım Referansları, Projeleri

Web Tasarım Örnekleri ve Referansları

Web Tasarım örneklerimiz ve bu alanda sunduğumuz hizmetlere ait referanslarımız.

”Bütün firmalar , kendilerine çok daha büyük fırsatlar sunan
dijital dünyada daha fazla var olmaya çalışıyorlar”

… çünkü artık hayat orada gelişiyor !

Web Sitesi Tasarım Referansları ve Örnekleri

Barış Dayak ile çalışmayı tercih eden firmalar arasında yer alan ve Sağlık Sektöründe, Hastaneler, Poliklinikler, Tıp Merkezleri, Doktorlar, Medikal Ürün Tedarik ve Pazarlamacılar dâhil tüm doktorlar için sadeliğin ve şıklığın hâkim olduğu Sağlık web site tasarımlarını inceleyebilirsiniz.
(Dr. Bozkurt Oğuz Sınar, Vefa Diş Polikinliği)

En tatlı renk tonları ve görsel ziyafet içerikli Gıda Sektörüne Özel Web Tasarım çalışmaları yapılmakta ve Tüm Türkiye’ye hizmet sağlanırken, daha önce tamamlanan Gıda Web Siteleri, Restoran Web Siteleri, Cafe Web Siteleri projelerimizden örneklendirmelere de göz atabilirsiniz.
(Orjin Cafe Restaurant, Florya Entegre Et, Anadolum Gıda, Tepsi Ev Yemekleri, Aktivitem Catering)

Türkiye’nin tüm illerine, ilçelerine Belediye – Dernek Özel Web Tasarım çalışmaları ile birlikte; Belediyeler, Dernekler, Tarım ve Hayvancılık Kategorisinde de, ziraat makinaları, tarım ilaçları, üretim ve ihracat gibi alanları kapsayacak detaylı ve donanımı sağlam web siteleri hazırlanmaktadır.
(Samsun – Sinop Veterinerler Derneği, Bitlis Belediyesi, Pagder Pilastik Sanayiciler Derneği, Yuvaya Dönüşen Plastikler Derneği )

Estetik ve Kozmetik Web site tasarımları için, görsel zenginlik ile kurgulanan, Saç Ekim Merkezi, Ayak Bakım Merkezi, Epilasyon Merkezi, Estetik merkezi, Kuaförler, Estetisyen, Fitness, Spor Salonları gibi web tasarımların yanı sıra, kozmetik web site tasarımları ile de bayanların ilgi odağı olacağı, ürünlerin ve kalitenin lanse edileceği birbirinden estetik ve şık web site tasarımlarımıza göz atabilirsiniz.
(Epilavenüs Güzellik Merkezi, Proeva Bakım Merkezi, Samsun Diyet)

Türkiye geneli Eğitim Web Site Tasarımları, Özel Okul, Üniversite, Kreş ve Anaokulu, Sanat Merkezleri, Spor Eğitim Merkezleri ve Teknoloji Merkezleri gibi hazırladığımız Eğitim web site tasarımlarımızı inceleyebilirsiniz.
(Anaeli Anaokulları, Tolunay Eğitim Kurumları, Samsun Sınav Koleji)

Endüstri ve Kimya alanında uyguladığımız web site çalışmalarımız da Kimya, Teknoloji, Üretim ve İmalattan satışa kadar tüm süreçlerin detaylıca işlendiği ve yapı dekorasyon web site referanslarımızın ile yine barisdayak.com tercih edilmiştir.
(Çelsan Asansör, Enel Enerji, Gülsan Alüminyum, Tetra Polimer, İkon Havalandırma Sistemleri, Emos Metal, Fatsa Kimya, Karadeniz Makina, Özkan Pres, Fabeks Kimya, Tetra Polimer, Serdar Plastik)

Turizm alanlarında Seyahat Acentaları, Oteller, Butik Oteller, Tur ve Organizasyon Şirketleri ile Turizm Web Site Çalışmalarımız yer almaktadır. Ayrıca Otomotiv sektörü içinse, Filo Araç Kiralama, Oto Servis Firma ve Oto Şirketleri ile de Otomotiv Web Site Tasarımlarımız bulunmaktadır.
(Otel 1919, Amisos Otel, Ocean Dream Hotel, Sor Otomotiv, Geziplus.com, Arma Plus)

İnşaat Web Site Tasarımı, İnşaat Firma, Gayrimenkul, Kapı- Pencere imalatı, Banyo İmalatı, Demir Çelik İmalatı, Yapı Malzemeleri, İç Mimarlık, Çevre Mühendisliği, Güvenlik, Mobilya İmalat ve satış web site tasarımları dâhil pek çok kategori ve sektörden referansa sahip olduğumuz tasarımlarımız İstanbul, samsun, ankara, bursa ve birçok ilimizden oluşmakta ve Türkiye geneline yayılmaktadır.
(Değişim Banyo, Fugadoor Ahşap Kapı Sistemleri, Bulutlar İnşaat, Radaş İnşaat, Hlm Ekol Yapı, bogazgezi.net )

Danışmanlık Web Site Tasarımlarımız, Ofis, Mali Müşavirlik, Sigortacılık ve Tercümanlık gibi alanlarda sahip olduğumuz referanslar ile Kurumsallık ve Marka bilinirliği ön planda olan çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
(Özüm Sigorta, Egedeniz Danışmanlık)

Teknoloji Alanında Web Site Tasarımlarımız, Enerji Firmaları, Matbaa, Tabela – Reklam, Reklam Ajansları, Seo Ajansları ve Dijital Pazarlama Ajansları gibi birçok alanda müşterilere profesyonel çözüm ortaklığı sunmaktayız.
(Çizim Matbaa Reklam, Birlik Ofset, Cmr Ajans, Merintas Barkod – Etiket, Karan Teknoloji, Enel Enerji, Birnc Reklam Ajans)

Web Tasarımcı, Yazılım Uzmanlığı, Seo, Sosyal Medya Freelance Çözüm Ortaklığı

Kurumsal Web Site Tasarım ve E- Ticaret altyapılı Çalışmalarımız için Barisdayak.com referanslar sayfasını ziyaret edebilir, Sahip olduğunuz Kimlik adına Fiyat Teklifi alabilirsiniz.

Web Tasarım Örnekleri, İnternet Sitesi Örnekleri, Örnek Web Sitesi

REKLAM AJANSLARI, FREELANCE WEB TASARIMCILAR, YAZILIMCILAR ve GRAFİKERLER İÇİN; YÖNETİM PANELİ, YAZILIM GELİŞTİRME, SEO, SOSYAL MEDYA, MOBİL UYUMLULUK, HIZ, GÜVENLİKLİ ÇÖZÜMLER İÇİN: barisdayak.com

Devamını GörüntüleDevamını Gizle