Cms Web Tasarım

Web Tasarım ve Seo Uzmanı > Cms Web Tasarım

İçerik Yönetim Sistemi (CMS Web Tasarım) Nedir?


Bu platformda faaliyetlerini yürüten Tasarım ve Yazılımcılar olarak gerek bireysel müşterilerimize, gerekse de kurumsal niteliklere sahip her müşterimize karşı sunduğumuz hizmet faaliyetlerimizde karşı tarafın taleplerine profesyonel şekilde yanıt verebilmeyi hedef edinerek özel web tasarım ve yazılım modellemeleri tercih etmekteyiz. Aslında belli başlı hazırladığımız cms web tasarım planlamalarımız ve modellemelerimiz mevcuttur. Sadece bir düzlem üzerinde hareket ederek tekdüze bir hizmet sunmanın doğru olmayacağını düşünerek, hem cep yakmayan, bütçenize uygun ve ekonomik bir web sitesi sahibi olmak istediğinizi bildiğimiz için cms web tasarım sistemlerimizi hizmet kategorimize alarak içerik yönetim sistem çalışmalarından faydalanmanıza olanak tanıyoruz.

Kullandığımız web tabanlı uygulamalar; dünyada en fazla talep gösterilen ve sizler için en kullanışlı olduğunu tecrübelerimiz doğrultusunda belirlediğimiz WordPress – Joomla – Opencart platformlarını tercih etmekteyiz. Bu saydığımız 3 ana web kurulum firması yüksek mühendisliğe sahip Developer’lar tarafından sürekli güncellendiği için ve güvenlik hususuna çok da değer verdiklerinden dolayı yönetim bazında hem bizler için hem de sizler için oldukça avantajlı olduğunu düşünmekteyiz.

Uygun Fiyat Web Sitesi Tasarımı

Web Tasarım piyasasındaki rekabetin farkındayız. Rakiplerimizi tanıyor ve verdikleri hizmetlerden güncel olarak haberdarız. Sektörel anlamda çok faiş fiyatlar verilerek hizmetler sunulduğunu belirtmeliyiz. Yıllara dayanan web bilişim – tasarım tecrübemizle birlikte kurumsal anlamdaki yeteneklerimizi pekiştirerek %100 müşteri memnuniyeti misyonuyla ekonomik – uygun fiyat web sitesi tasarımlarını beğenilerinize sunuyoruz…

cms web tasarım

Kişisel Web Site Tasarım

Cms Web Tasarım Kurumsal Web Site Tasarım

Kurumsal Web Site Tasarım

Wordpress Blog Haber Web Site Tasarım

Haber – Blog Web Site Tasarım

Opencart Eticaret Alışveriş Sitesi Tasarım

E-Ticaret Web Site Tasarım

orange icon WordPress Kurumsal Web Tasarım ve Entegrasyon
Bireysel veya Kurumsal gelen talebe göre beğeneceğiniz tasarıma göre size özel wordpress tabanlı web tasarım faaliyetlerimizi yürütüp, web site kurulumunuzu yani entegrasyonlarınızı biz yapıyor, teknik ve donanımsal oluşabilecek herhangi bir sorunu kökten çözerek size bu konuda profesyonel hizmet sunuyoruz.
orange icon Opencart E-ticaret Sitesi Tasarımı ve Entegrasyonu

Opencart birçok ticaret ehlinin ve girişimcisinin ürünlerini satışa sunabilmek adına kullandıkları tema olduğuı hasebiyle bizler de webmaster’lar olarak eticaret sitesi yani diğer tanımla e-commercial faktörüne sahip web site taleplerini karşılıksız bırakmıyor ve kurulum entegrasyon sürecini profesyonel şekilde yürüterek biz tamamlıyoruz. Eksiksiz ve hatasız bir hizmet vermeyi misyon edinerek kurulumlarınızı yapıp web sitenizi teslim ediyoruz.

WordPress Sitenin Avantajları

Yönetim panelinin Türkçe dilinde sunuluyor olması, özellikle internet sektöründe yeni yeni bulunmaya başlamış kişiler için çok büyük bir avantajdır.

Panelin özellikleri web sitenin görünüm niteliğiyle uyuşması admin tarafından kolaylıkla yönetilmesinin yanı sıra, kafa karışıklığı yaşanmamasını sağlamaktadır.

Oldukça esnek bir altyapıya sahiptir. Google gibi arama motorlarının algoritmik düzenlemeleriyle daima uyum içerisinde ilerlemektedir. Buda doğal olarak wordpress tabanlı web site sahipleri için ayrı bir avantaj seçeneğidir.

Dönemsel olarak güncellenen eklentiler – pluginler vasıtası ile yeni işlevselliğe sahip web temalarını – scriptlerini kullanabilirsiniz.

Herhangi bir içerik editlenmesi kolaydır ve SEO açısından eklentiler vasıtası ile teknik sorunlar minimalize edilir.

google seo uyumlu web sitesi
opencart sitteleri, eticaret siteleri tasarım

Opencart Eticaret Sitesinin Avantajları

Opencart, Türkiye’de ortak seviyede girişimcilerin en fazla talep gösterdiği e-ticaret sitelerinden biridir diyebiliriz. Yazılım ekibi – web developer kadrosu geniş olmasından dolayı donanımsal ve teknik bakımdan sürekli güncellemeler yapılmaktadır. Opencart’ın en önemli avantajlarından ve kolaylıklarından biri yönetim panelinin ve sistem kurulumunun tek yerden idare edilebiliyor olmasıdır.

Oldukça kolay şekilde içerik girişi ve ürün değişimi yapabilir, seo ayarlarını çok rahat bir şekilde kurabilirsiniz. Buda doğal olarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Piyasada çok fazla opencart teması olmasından mütevellit beğendiğiniz her tema rahatlıkla entegre edilebilir.

Cms Web Tasarım Kimlere Hitap Ediyor ?

Cms Web Tasarım, internet sektöründe kendi hedef kitlesini belirlemek isteyen herkese hitap ediyor denilebilir.

Cms sistemlerini öncesinden bilen ve bu sisteme alışkın olan herkese yöneliktir.

Sektörel anlamda uygun fiyat talebiyle gelen herkes için önerilir.

Belli bir ziyaretçi – kullanıcı kitlesini aşarak kendi potansiyelini yaratma hedefini taşıyanlara hitap etmekte.

Kolay yönetimin önemini kavramış Piyasadaki StartUpper’lar için önemle tavsiye edilmektedir.

web tasarım animasyon
barış dayak cms web tasarımcı
Cms Sistemleri (wordpress, Joomla, opencart) Diğer Hizmetler

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel tasarım seçenekleri sunuyoruz.

Web sitelerinin güncel ratio’larını ve rekabet analizlerini yaparak, google algoritma uyumlarını ve temanın işlevselliği gözden geçirilerek Page Speed Değeri Arttırma çalışmalar yürütüyoruz.

Web sitelerin google, yandex, yahoo gibi arama motorları nezlinde güvenilir bir hizmet sunduğunun en büyük araçlarından biri olan Ssl Sertifikasının siteye entegrasyonu yapılmaktadır.

Farklı firmalardan aldığınız hizmet ile veya kendi çabalarınızla hazırladığınız cms sistemlerinde yaşadığınız teknik sorun, tema ve yazılımsal sorunlarla ilgileniyoruz.

Web sitenizde ihtiyaç duyacağınız yeni eklenti, plugin, modül yazılımlarınıza çözüm sunuyoruz.

Hali hazırda web siteleriniz için altyapınızı seo uyumlu hale getirerek yapılan yanlışları ve hataları gideriyoruz. İsteğinize göre düzenli seo çalışmalarını sürdürüyoruz.