Sıkça Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Web Site, Seo, Reklam, Katalog gibi Grafik Çalışmalarında Ön Tasarım Çalışması Yapıyor Musunuz?

Firma veya kişi ile karşılıklı anlaşma sağlanmadığı durumlarda ön çalışma yapılmamaktadır. Anlaşma sağlanmadan yapılan çalışmalar sonucunda birçok sorun doğurmaktadır. Her iki tarafın da karşılıklı sorunlar yaşamaması için lütfen anlaşma sağlayınız.

Tarif Edeceğim Çalışmaları Yapabilir Misiniz ?

Çok istediğiniz bir tasarım örneğiniz var ve bu doğrultuda çalışma yaptırmak istiyorsunuz ?

Tarif edeceğiniz çalışma kişinin isteğine doğrultusunda yapılan özel uygulama çalışmaları olarak adlandırılır. Bu şekilde bir çalışmayı sizler için özenle yapabiliriz.

Kurumsal Kimliğimizi Güncellemek İstiyoruz. Nasıl Yardımcı Olursunuz ?

Yeni bir kurumsal kimlik ve logo tasarım çalışmaları yaptırmak istiyorsunuz ? bu alanda ne gibi destekler sağlarsınız ?

Kurumsal kimliğinizi güncelleyip yeni bir kurumsal kimlik oluşturmak istiyorsunuz ancak çok fazla fikriniz yok. Bu konuda yenilikçi fikirlerle yanınızda olabilirim. Öncelikle firmanızı bir miktar tanımam gerek. Firma olarak prensipleriniz, Vizyonunuz, Ürettiğiniz ürün veya hizmetler’e en uygun olan kimliği hazırlayıp tarafınıza sunabilirim.

Ne Kadar Sürede Geri Dönüş Sağlıyorsunuz ?

İletişim sayfasında ki iletişim bilgilerinden veya fiyat teklif formundan iletişimde bulunduğunuzda ortalama saatler içerisinde tarafınıza dönüş yapabiliriz. İletişim kanalları bilgisayar veya mobil cihazlardan takip edilmektedir.

Not: Sizlerden gelen soruları değerlendiriyor en kısa sürede sık sorulan diğer sorulara cevapları ile birlikte güncelleyeceğiz.