Seo Fiyatları oluşturabilmek için bazı kriterlere ihtiyacımız bulunmaktadır. Kafadan seo yapılacak web sitesini görmeden incelemeden analiz gerçekleştirmeden seo fiyatı sunmak anlamsızdır. Ancak bazı kriter ve olguları göz önünde bulundurarak çeşitli tahmin ve öngörülerde bulunabilir.

Seo’da Hizmet Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ortalama seo çalışma fiyatları için gerekli olguları sıralayalım öncelikle.

  • Web Sitesi-Sayfası-Seo Yapılacak Kanal
  • Sektör Analizi ve Rakip Analizi
  • Hedef Kelime-Kelimeler-Anahtar Öbeği
  • Sektör Bazlı Rekabet Ölçümü
  • Faaliyet Analizi
  • Çalışma Süresi

Tüm bu kriter ve olgular göz önüne alınarak incelemeler tamamlanır. Bunun üzerine hazırlanan detaylı bir rapor ile Seo Çalışmalarında yerine getirilecek projeler maddelenir ve fiyat teklifi sunulur.

Aylık seo çalışması her zaman verimli bir yöntemdir. Uzun vadede hedeflediğiniz konuma ulaşabilir, konumunuzu koruyabilir ve yükselişe geçebilirsiniz. Seo uzun süre ve düzenlilik önemlidir.

Aşırı Seo İçin dikkat Edilmesi Gerekenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aşırı Seo Over Optimizasyon Nedir?

Kısa seo çalışmaları anlık yükselişe geçirir ve rakiplerin her atağında sizi geri plana iter. Buda tekrar tekrar aynı işlemi yapmanıza dolayısıyla aylık seo çalışmasına ödeyeceğiniz tutardan daha fazla ödeme yapmanıza sebep olur.

Ancak aylık planlama ile Seo danışmanı sitenin ne istediğini bilir, düzenli takip ve çalışmalarını gerçekleştirir. Web siteniz hasta Danışmanınız ise doktoru olur. Buda kalıcılığı, bilinirliği ve etkileşimi arttırır.

Arama Motoru Optimizasyonu Paket Fiyatları

Seo fiyatları ise; anlık seo dediğimiz, hedeflenen kelimeler üzerine yapılan, hedeflenen anahtarın kolaylığı – zorluğu ölçümlenerek, beklenilen performansı sağlamak, istenilen sıraya erişebilmek üzere hazırlanır. Buna basit Seo Çalışması da denmektedir. Piyasa da her ajans, her freelance Danışman farklı fiyatlar sunsa da ortalama rakamı, 1.000 – 2.000 TL denilebilir.

Aylık seo çalışması ise, Yine hedef kelime ve kelimeler, anahtar öbeği yoğunluğu, genel kontrollerin sağlanması ve çalışmaların yapılması ile ortalama 1.000 ve 2.000 TL olarak değişiklik göstermektedir.

Elbette bunlar öngörülen değil, tahmini rakamlardır. Seo Çalışmasını üstlenilecek firmaya, sektörün çeşidine, bulunduğu konuma göre detaylandırıldığında daha aşağı ya da daha da yukarı fiyatlar verebilmek mümkündür.

Faaliyet alanına göre ihtiyacınız olan her şeyi SEO Danışmanı Barış Dayak ile görüşebilir, yapılabilecek tüm projeler hakkında bilgi ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Doğru seo Fiyatı her zaman yapılacak çalışmalar ile belirlenir.

Barış DayakAuthor posts

Web Tasarım ve Seo Uzmanı olarak uzun yıllardır çeşitli projeler geliştirmekte ve yüzlerce müşteriye hizmet sunmaktayım.

No comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir