Barış Dayak > Sektörel Toplu Mail Gönderme

Sektörel Mail Hizmetleri ve Paketleri

Sektörel Mail; E-Mail günümüzde oldukça önemli bir iletişim kanalıdır.toplu mailler Toplu Mail Gönderme; tüm dünyada neredeyse tüm insanların kullandığı bu iletişim yöntemi, pazarlama sektörünün gelişmesi ile dikkate alınmış ve kullanılmaya başlamıştır.

Özellikle dijital ortamda hizmet sunan firmaların müşteri maillerini depolamaları ve daha sonra farklı kampanyalar ve bildirimler için bu mail adreslerini kullanmaları, özellikle marketing anlamında mail adreslerinin önemini artırmıştır.

Eğer yeni kurulmuş bir firmaysanız, ya da mevcut potansiyel müşterilerinizi artırmanın hesabını yapıyorsanız, sektörel mail arşivimizden faydalanabilirsiniz.

Mail Dataları ve Toplu Mail Gönderme

Türkiye geneline yayılan ve %80’i İstanbul merkezli olan mail adresi arşivimize erişerek, kendi pazarlama stratejinizi geliştirebilir, kendinize potansiyel müşteriler yaratabilir ve kar elde edebilirsiniz.

Farklı sektörlere dağılmış halde bulunan ve ekstra olarak telefon numaralarında bulunduğu yüzbinlerce adetlik dev mail arşivimiz sayesinde ister ürün pazarlaması, ister hizmet pazarlaması, ister yeni kampanyalarınız ve sosyal sorumluluk projeleriniz olsun her alanda reklam yapabilir, itibarınızın ve kurumsal kimlik çalışmalarınızın yayılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun haricinde büyük bir potansiyel müşteri ağına da anında erişim sağlamış olacaksınız.

Tamamı 2017 yılı içerisinde tek tek toplanan arşivler çeşitli yazılım ve programlarla bounce ve çalışmayan adresler ayıklanmış ve kaldırılmıştır.

Sektörel Mail (Toplu Mail Gönderme) ihtiyaçlarınız için dilerseniz istediğiniz il veya sektörler kategorisinde tamamen manüel olarak mail adresleri toplayabiliriz. Dilersenizde daha önce toplamış olduğumuz 120.000 üzerinde ki mail adresleri arşivini satın almak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

[Toplam:7    Ortalama:4.9/5]
sektörel mail adresleri örnek