Unifab I Fabeks Kimya

Web Tasarım ve Seo Uzmanı > Unifab I Fabeks Kimya

Unifab 2006 yılında İstanbul’da kurulan Fabeks Kimya San. Tic. Ltd. Şti. olarak Endüstriyel Hijyen Ürünleri ve Temizlik sektöründe ürün kalitesini ispat ederek piyasadaki yerini almıştır. Unifab markasıyla iç piyasaya 135 çeşit hijyen ürünleri ile hizmet vermektedir. Unifab özellikle Dezenfektanlar konusunda Endüstriyel anlamda ürünlerin üretimlerini sürdürmektedir.

Sunulan Web Tasarım Hizmetleri

    • Firmaya Özel Web Arayüz Tasarımı
    • Cms Web Altyapısı
    • Seo Uyumlu / Yüksek Pagespeed Değeri
    • İngilizce Dil Desteği

(Fabeks Kimya) adlı kuruluş için, internet ortamında kendilerini daha iyi temsil edebilmeleri amacıyla hem web sitesinin vitrin yüzün de hem de web sitenin arka planında birtakım çalışmalar yapıldı.

Öncelikle firmanın kendini ve hizmetlerini daha iyi ön plana çıkarabilmesi amacıyla yeni bir arayüz tasarımı yapıldı. Tasarım yapılırken özellikle kurumsal bir izlenim yansıtması amaçlandı.

Yapılan arayüz tasarımı Cms Web altyapısına entegre edildi. Aynı zamanda ziyaretçilere iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak adına sayfa hızları (pagespeed) yükseltildi.

Fabeks Kimya firması adına bir takım tanıtım metaryalleri için grafik tasarım çalışmaları yapılmıştır. Yapılan grafik tasarım çalışmaları.

Kimya Firması Web Sitesi Örnekleri

[Toplam:8    Ortalama:4.9/5]
Barış Dayak

Web Tasarım ve Seo Uzmanı olarak uzun yıllardır çeşitli projeler geliştirmekte ve yüzlerce müşteriye hizmet sunmaktayım.