System Ozzi Kapı Sistemleri

Web Tasarım ve Seo Uzmanı > System Ozzi Kapı Sistemleri

System Ozzi Firması; ilk olarak 1985 yılında Mobilya Üretimi konusunda faaliyetlerine başlamıştır. Sektörden gelen talepler üzerene 1996 yılında faaliyetlerimiz arasına Metal ve Paslanmaz ürünleri dahil olmuştur. Firma 2012 yılında Sürgü Kapak Mekanizmaları, Mobilya Aksesuarları ve Dolap içi Aksesuarları ürünlerinin üretimi için gerekli alt yapıyı kurarak hizmetlerine başlamıştır.

Sunulan Grafik Tasarım Hizmetleri

    • Katalog Tasarım
    • Baskı Hazırlık
    • Fuar Stand Tasarımı

Profesyonel Bir Bakış Açısı

System Ozzi Kapı Sistemleri adlı kuruluş için profesyonel anlamda grafik tasarımı yapıldı. Tasarım aşamalarının en önemli parçası iyi bir katalog tasarımına yer verilmesiydi. Müşterimden aldığım direktifler ve bilgiler doğrultusunda tasarımın ana çerçevesi meydana getirildi.

Firmadan alınan görseller kataloğa uyumlu bir şekilde yerleştirilerek müşterilerin bilgilenmesini sağlamak amacıyla ürünler ve hizmetler ile alakalı detaylı bilgilere yer verildi.

Her kitleye hitap edicek anlaşılırlıkta ve berrak bir tasarım ortaya çıkarılarak System Ozzi Kapı Sistemleri firması için çalışmalar tamamlandı. Tasarım sonrası kullanılan programlar ile baskı hazırlık süreci tamamlanıp baskını her adımı takip edildi.

Tüm bu çalışmaların yanı sıra bir çok fuar stand tasarım çalışmaları yapılmıştır.

Kapı Sistemleri Katalog Tasarım Örneği

[Toplam:2    Ortalama:5/5]
Barış Dayak

Web Tasarım ve Seo Uzmanı olarak uzun yıllardır çeşitli projeler geliştirmekte ve yüzlerce müşteriye hizmet sunmaktayım.