Swiss Cafe; Çekmeköy Taşdelen‘de faaliyet gösteren Swiss Cafe, ilkelerinden ve kaliteli hizmet anlayışından taviz vermeden standartları koruyan kaliteli servis anlayışıyla misafirlerini ağırlıyor. Geleneksel lezztleri misafirlerinin damak tatlarına önem veren Swiss Cafe, Türk ve Dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini bir araya getiriyor.

Swiss Cafe adlı kuruluş için, avantajlarının ve kampanyalarının yer aldığı, Cafe görsellerinin ve materyallerinin bulunduğu bir broşür çalışması yapıldı. Bu sayede firmanın avantajları müşterilerine sağlıklı ve anlaşılır bir şekilde sunuldu. Aynı zamanda müşterilere anında etki bırakmak adına Amerikan Menü Tasarımı yapıldı.

Adına Yakışır Logo Tasarımı

Cafe’nin adına yakışır bir şekilde kahve çekirdeklerinin yer aldığı bir logo tasarımı yapıldı. Tasarım oldukça farklı tutuldu. Bunun haricinde perakende olarak sunulan ve satışları yapılan ürünler için ambalaj tasarımları yapıldı ve ambalaj tasarımı pratik kullanım göz önüne alınarak tasarlandı.

Firma Adı Swiss Cafe
Proje Sektörü Cafe
Proje DurumuTamamlandı
Proje Özellikleri ve Sunulan Hizmetler Logo Tasarım, Broşür Tasarımı, Amerikan Menü Tasarım, Ambalaj Tasarım Çalışmaları.
swiss cafe kahve logo tasarim 1
swiss cafe istanbul brosur

Sorularınız
ve talepleriniz için

hizmetlerimiz hakkında fiyat teklifi veya aklınıza takılan tüm sorularınız için;

Web Tasarım, Seo Teklif
1 Step 1

Whatsapp İletişim 0531 610 08 34

veya

Bize Yazın Biz Size Ulaşalım

(isteklerinizin sağlıklı değerlendirilebilmesi için ‘gerekli’ işaretli alanları eksiksiz doldurun.)

Sevgili Barış Dayak;

En kısa sürede cevabınızı bekliyorum.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right