Şimşek Peyzaj; İstanbul’da sektör hayatını sürdüren, insanın, doğanın bir parçası olduğu ve birlikte var olabileceğini, bununda yeşil alanlarımızı koruyarak ve arttırarak sağlanabileceği prensibi ile hareket ederek tüm çalışmalarını insanı, doğayı ve yaşam alanlarını bir arada düşünerek sürdürmektedir.

Şimşek Peyzaj kuruluşunu dijital ortama itibarlı ve kaliteli bir şekilde taşımak amacıyla adına ve sektörüne uygun bir web tasarım hizmeti verilerek internet ortamında var olmaları sağlandı. Web sitesi yapılırken sade bir tasarım benimsendi. Bu yapılan web sitesinde kullanılmak amacıyla basılı olan katalog online pdf katalog haline getirilerek web sitesine dahil edildi.

Kurumsal Katalog Tasarımı

Yine Şimşek Peyzaj adlı kuruluşun kurumsal çerçevede ki grafik tasarımları başarılı bir şekilde yerine getirildi. Bu çerçevede kendilerine tüm hizmetlerinin ve avantajlarının yer aldığı bir katalog tasarımı yapılırken, yanında kartvizit tasarımına da yer verilerek kurumsal manada ki tüm eksiklikleri giderildi.

Firma AdıŞimşek Peyzaj
Proje SektörüPeyzaj, Mimarlık
Proje DurumuTamamlandı
Proje Özellikleri ve Sunulan HizmetlerKartvizit Tasarımı, Katalog Tasarımı, Online Pdf Tasarımı ve Kurumsal Web Tasarım Çalışmaları
şimşek peyzaj istanbul grafik tasarım
şimşek peyzaj katalog

Mesafeler
engel değil !

Aklınızda bir proje mi var ? Size yardımcı olabilmemiz için hemen aşağıdaki forumu doldurun ve bize iletin.

Web Tasarım, Seo Teklif
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right