Şimşek Peyzaj

Web Tasarım ve Seo Uzmanı > Şimşek Peyzaj

Şimşek Peyzaj; İstanbul’da sektör hayatını sürdüren, insanın, doğanın bir parçası olduğu ve birlikte var olabileceğini, bununda yeşil alanlarımızı koruyarak ve arttırarak sağlanabileceği prensibi ile hareket ederek tüm çalışmalarını insanı, doğayı ve yaşam alanlarını bir arada düşünerek sürdürmektedir.

Sunulan Grafik Tasarım Hizmetleri

    • Kartvizit Tasarımı
    • Katalog Tasarımı
    • Online Pdf Tasarımı
    • Kurumsal Web Tasarım

Şimşek Peyzaj kuruluşunu dijital ortama itibarlı ve kaliteli bir şekilde taşımak amacıyla adına ve sektörüne uygun bir web tasarım hizmeti verilerek internet ortamında var olmaları sağlandı. Web sitesi yapılırken sade bir tasarım benimsendi. Bu yapılan web sitesinde kullanılmak amacıyla basılı olan katalog online pdf katalog haline getirilerek web sitesine dahil edildi.

Kurumsal Katalog Tasarımı

Yine Şimşek Peyzaj adlı kuruluşun kurumsal çerçevede ki grafik tasarımları başarılı bir şekilde yerine getirildi. Bu çerçevede kendilerine tüm hizmetlerinin ve avantajlarının yer aldığı bir katalog tasarımı yapılırken, yanında kartvizit tasarımına da yer verilerek kurumsal manada ki tüm eksiklikleri giderildi.

Peyzaj Katalog, Web Sitesi Tasarım Örnekleri

[Toplam:2    Ortalama:5/5]
Barış Dayak

Web Tasarım ve Seo Uzmanı olarak uzun yıllardır çeşitli projeler geliştirmekte ve yüzlerce müşteriye hizmet sunmaktayım.