Red Mango

Red Mango Firması Taşdelen Lc Waikiki firması tarafından Amerika’dan (Red Mango Usa) Ülkemize getirilen, özel yoğurt ürününü ve diğer ürünlerini üretmek üzere sağlık ve sosyal bilinci birleştirerek tatlı dünyasını kökten değiştirdi. Doğanın bizlere sunduklarından en iyilerini almayı, organik yiyeceklerin tüm avantajlarından yararlanmamızı isteyen bir kuruluştur.

Sunulan Grafik Tasarım Hizmetleri

    • Ürün Ambalaj Tasarımı
    • Yılbaşı Sertifika Tasarımı
    • Matbuu Evrakları Tasarımları

Red Mango adlı kurum için kurumsal anlamda birçok ayaktan oluşan farklı tasarımlar yapıldı. Kuruluşa adını yansıtan grafik tasarım çalışmaları yapılırken, aynı zaman da ürünlerin ambalajları için de yine kuruluşun sadeliğini yansıtan bir yol izlenerek dizayn çalışması yapıldı.

Sertifika ve Matbuu Evrakları Tasarımları

Red Mango kuruluşunun resmiliği için gerekli olan Matbu evrakları tasarımı hizmeti verilirken, çalışanlarına takdir amaçlı verilmesi için sertifika tasarımları da yapıldı. Bu tasarımlarda samimi bir görsellik ön plana çıkarılarak görsel yönden mütevazi bir imaj yaratıldı.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]
Barış Dayak

Web Tasarım ve Seo Uzmanı olarak uzun yıllardır çeşitli projeler geliştirmekte ve yüzlerce müşteriye hizmet sunmaktayım.