Radaş İnşaat

Web Tasarım ve Seo Uzmanı > Radaş İnşaat

Radaş İnşaat, İstanbul Çekmeköy‘de faliyet sürdüren, inşaat sektöründe sürekli gelişen teknolojik ürünleri Mühendislik bilimlerindeki en son teknoloji ile birleştirerek daima yüksek kalite hedeflenmektedir. Radaş İnşaat standartları uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayandırmanın azmi ve kararlılığı içerisindedir.

Sunulan Grafik Tasarım Hizmetleri

    • Logo Tasarımı
    • Kartvizit Tasarımı
    • Bilboard Tasarımları
    • Katalog Tasarımları

Kurumsal Grafik Tasarım ve Dizayn

Radaş İnşaat adlı firma için profesyonel anlamda kurumsal logo tasarımı yapıldı. Aynı zamanda firmanın projelerinin ve başarılarının yer aldığı bir katalog tasarlandı. Katalogda firmanın ayrıcalıklarına ve sunduğu hizmetlere de detaylıca yer verildi. Bu katalogda ayrıca tanıtımı yapılan Çekmeköy’de bulunan Lilyum Garden Çekmeköy Projesini tanıtmak amacıyla yüksek kalitede iç sayfa kağıt kalitesine özen gösterilerek, Kapaklarda da sıvama katalog kapağı tercih edildi. Bunların yanı sıra müşterilere verilebilmesi için kaliteli bir kartvizit tasarımı yapılarak teslim edildi.

Reklam Amaçlı Grafik tasarım Hizmetleri

Bunun haricinde billboard da kullanılmak üzere yine profesyonel anlamda reklam tasarımı yapıldı. Tasarımda projeler arka plan olarak kullanılırken firmanın kurumsallığı da ön plana çıkarılarak yansıtıldı.

İnşaat Katalog, Kurumsal Kimlik, Logo Tasarım

[Toplam:2    Ortalama:5/5]
Barış Dayak

Web Tasarım ve Seo Uzmanı olarak uzun yıllardır çeşitli projeler geliştirmekte ve yüzlerce müşteriye hizmet sunmaktayım.