SORU SOR
TEKLİF AL
 
Barış Dayak > Radaş İnşaat
radaş inşaat grafik katalog tasarım
radaş lilyum garden katalog detay
radaş inşaat lilyum garden katalog iç sayfalar
lilyum garden katlaog kapak tasarımları
lilyum garden alemdağ logo tasarım

Radaş İnşaat

Radaş İnşaat, İstanbul Çekmeköy‘de faliyet sürdüren, inşaat sektöründe sürekli gelişen teknolojik ürünleri Mühendislik bilimlerindeki en son teknoloji ile birleştirerek daima yüksek kalite hedeflenmektedir. Radaş İnşaat standartları uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayandırmanın azmi ve kararlılığı içerisindedir.

Sunulan Grafik Tasarım Hizmetleri

    • Logo Tasarımı
    • Kartvizit Tasarımı
    • Bilboard Tasarımları
    • Katalog Tasarımları

Kurumsal Grafik Tasarım ve Dizayn

Radaş İnşaat adlı firma için profesyonel anlamda kurumsal logo tasarımı yapıldı. Aynı zamanda firmanın projelerinin ve başarılarının yer aldığı bir katalog tasarlandı. Katalogda firmanın ayrıcalıklarına ve sunduğu hizmetlere de detaylıca yer verildi. Bu katalogda ayrıca tanıtımı yapılan Çekmeköy’de bulunan Lilyum Garden Çekmeköy Projesini tanıtmak amacıyla yüksek kalitede iç sayfa kağıt kalitesine özen gösterilerek, Kapaklarda da sıvama katalog kapağı tercih edildi. Bunların yanı sıra müşterilere verilebilmesi için kaliteli bir kartvizit tasarımı yapılarak teslim edildi.

Reklam Amaçlı Grafik tasarım Hizmetleri

Bunun haricinde billboard da kullanılmak üzere yine profesyonel anlamda reklam tasarımı yapıldı. Tasarımda projeler arka plan olarak kullanılırken firmanın kurumsallığı da ön plana çıkarılarak yansıtıldı.

lilyum garden katalog

[Toplam:2    Ortalama:5/5]