Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz...

like button
 

Protek Dijital Baskı

Web Tasarım ve Seo Uzmanı > Protek Dijital Baskı

Protek Dijital Baskı Şirketi 2014 yılında Dijital baskı sistemleri, Lazer kesim ve tarama makineleri, CNC oyma ve kesim makinelerinin satış ve satış sonrası teknik servis hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur. Müşteri memnuniyeti temel hedeflerindendir. Şirket politikamız uzun süreli, kalıcı, sürekliliğimizi sağlayacak adımlarla ilerlemektedir.

Sunulan Grafik Tasarım Hizmetleri

    • Logo Tasarımı
    • Katalog Tasarım

Renk Uyumluğu En Önemli Etkenlerdendir

Protek dijital baskı sistemleri adlı firma için ülke standartlarının ötesinde bir reklam tasarımı yapıldı. Son teknolojilerin kullanıldığını yansıtmak ve daha etkili olmasını sağlamak için logo’nun alt yapısı moleküler öğelerden seçildi.

Ayrıca firmanın sunduğu hizmetleri, ayrıcalıklarını ve kalitesini net bir şekilde sunabilmeleri için profesyonel bir katalog çalışması yapıldı. Sunulan hizmetlerin yanı sıra yine satışı yapılan dijital baskı makinalarının görselleri ve özellikleri fiyatlarıyla birlikte uyumlu bir şekilde katalog çalışmasına yerleştirildi.

Baskı Makinaları Katalog Tasarım

[Toplam:2    Ortalama:5/5]
Barış Dayak

Web Tasarım ve Seo Uzmanı olarak uzun yıllardır çeşitli projeler geliştirmekte ve yüzlerce müşteriye hizmet sunmaktayım.