Petra Global Health

Petra Global Health; Türkiye’nin sayılı Sağlık Turizmi firmaları arasında yer almaktadır. Yurt dışı çalışmaları ile Türkiye sosyo-ekonomi alanında yüksek verim sağlamasına öncülük eden firma adına yaptığımız çalışmalar ile yurt dışından Türkiye’ye transfer olan hastaların, gerekli tanı ve tedavilerinin üstlenildiği ve Sanal dünyada Petra Sağlık Turizmin bilinirliğini arttırıcı projelere imza attık.

Sağlık Turizm Firması Web Tasarım ve Seo Danışmanlık Hizmetleri

Petra Global (Sağlık Turizmi), Yurt dışında yaşamakta olan ancak estetik operasyonlarını ve tedavilerini Türkiye’de gerçekleştirmek isteyenler için kurulmuş bir şirkettir. Turizmin anlamından ibaret sağlık adına gerçekleşen bu projeler için firmanın çok yönlü olmasına dikkat edildi. Firma için çalışması sürdürülen Özel web tasarım 4 dilli olmakla beraber, Avrupada web sitesine erişim sağlayan kitlelerin de kolaylıkla istenilen bilgiye erişmeleri sağlandı.

Firmanın talepleri doğrultusunda WordPress altyapısı tercih edilen projede özel arayüz tasarımı gerçekleştirildi. Aynı zamanda Seo Danışmanlığı ve Sosyal Medya Danışmanlığı ile site trafiğinin artırılması alanında çalışmalara başlanmıştır.

Petra Sağlık Turizmi Referans Görseli
Petra Sağlık Turizmi Referans Görseli 3
Petra Sağlık Turizmi Referans Görseli 4
Petra Sağlık Turizmi Referans Görseli 2
Firma Adı
Petra Global Health
Proje Sektörü
Sağlık, Turizm
Proje Adresi
petraglobal.health
Proje Durumu
Tamamlandı
Proje Özellikleri ve Sunulan Hizmetler
WordPress Özel Tasarım, Seo Danışmanlığı, Sosyal Medya Danışmanlığı ve Logo Tasarım Hizmetleri Sunulmuştur.
Projeyi Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif Talep
Formu