My World Gyo Emlak

Web Tasarım ve Seo Uzmanı > My World Gyo Emlak

İstanbul’da emlak hizmet faliyetlerini sürdüren My World Gyo İstanbul‘un birçok noktasında kaliteli yaşam alanları ve iş merkezleri için emlakçılık hizmetleri vermektedir.

Sunulan Grafik Tasarım Hizmetleri

    • Kartvizit Tasarımları
    • Bilboard Tasarımları
    • Afiş Tasarımları

My World Gyo Emlak adlı şirketi için hem kurumsal kimlik çalışmasına uygun olarak bazı grafik tasarım çalışmaları yapıldı. Bu çalışmalar; Billboard Tasarımları, Afiş Tasarımları, Kartvizit tasarım çalışmalarıdır.

Yapılan çalışmalardan ilki firmanın kurumsallaşmasının en önemli adımlarından biri olan kartvizit tasarımının yapılmasıdır. Firmanın logosu kullanılarak siyah rengin hâkim olduğu bir kartvizit tasarımı yapılmıştır.

Afiş ve Billboard Tasarımları

Yine My World Gyo adlı Emlak Şirketi için reklam alanında kullanabilmeleri amacıyla afiş ve billboard tasarım çalışmaları yapılmıştır. Aynı kartvizit tasarımında olduğu gibi siyah rengin hakim olduğu ve firmanın hizmetleri ile avantajlarının yer aldığı dizaynlar gerçekleştirilmiştir.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]
Barış Dayak

Web Tasarım ve Seo Uzmanı olarak uzun yıllardır çeşitli projeler geliştirmekte ve yüzlerce müşteriye hizmet sunmaktayım.