SORU SOR
TEKLİF AL
 
Barış Dayak > Modalarda
modalarda modern eticaret arayüz tasarımı
modalarda eticaret sitesi tasarımı mobil uyumlu

Modalarda

Modalarda 2016 yılında Takı-Aksesuar sektöründe faaliyetlerini başlamış olup uzun yıllar boyunce çeşitli takı, tespih, aksesuar, gümüş gibi sektörlerde kendini geliştirmiş bir ekibi ile çalışmalarına start veren Modalarda, sektöre hakim kadrosu ile siz değerli müşterilerine en iyi ürünleri en uygun fiyatlarla sunmayı amaç edinmiştir.

Sunulan Web Tasarım Hizmetleri

    • Firmaya Özel Arayüz Tasarımı
Bu Proje'nin Arayüz Tasarım Çalışmaları Adtorium Reklam Ajans Firması Adı Altında Yapılmıştır.

Modern E Ticaret Web Sitesi Arayüz Tasarımı

E ticaret; çevrim içi internet ortamında insanların belirli sistemler üzerinde gerçek veya sanal ürünleri ücret karşılığında satın almasıdır. Kısaca ticaretin elektronik şeklidir.

Adtorium Reklam Ajansı bünyesinde yapılan E Ticaret sitesi için akılda kalıcı, modern renk pantoneleri ile kurumsal renklerini taşıyan bir photoshop arayüz çizimi yapıldı. Bu sayede vitrin göz alıcı bir şekilde dizayn edilirken, firmanın dijital ortamda ki varlığı da buna paralel olarak iyileştirildi.

E-Ticaret sektörünün oldukça rekabetçi olmasından dolayı, Modalarda’nın çabucak göze çarpması amacıyla geliştirilen eticaret web arayüz, özel olarak firma için dizayn edilmiş olup kodlanması ve faliyete geçmesi tasarlanarak önü açılmıştır.

[Toplam:14    Ortalama:4.7/5]