Kar Çevre Kurumsal Kimlik

Web Tasarım ve Seo Uzmanı > Kar Çevre Kurumsal Kimlik

Kar çevre, çevre düzenleme, geri dönüşüm ve geri kazanıma hizmet etmek üzere kurulmuş bir firma olup, Türkiye standartlarına uygun hizmet etmeyi amaç edinmiş bir sektör olmayı başarmıştır. Kar Çevre Firması için uygulanan metotlar, Firmanın temsili baz alınarak dizayn edilmekle birlikte, sektörle uyumlu olarak geliştirilmiş tonlama, görsel zenginlik ve sıra dışı çizgilere yer verilmiştir.

Sunulan Kurumsal Kimlik Tasarım Hizmetleri

    • Logo Tasarım Çalışması
    • Kurumsal Kimlik Paketi Tasarım Çalışması

Logo Tasarımı ve Kurumsal Kimlik Paket Tasarımı

Kar çevre firması adına derin çaplı ve oldukça detaylı Kurumsal Kimlik Tasarım çalışmaları gerçekleştirilmiştir. Bunların Başında firmanın yüzü olan Logo Tasarım çalışması özel olarak çizilip, hizmet ettiği sektöre uygun olarak mavi-yeşil renk tonları vurgulanarak firma lanse edilmiştir.

Kartvizit ve Mobil imza ile de desteklenen firma yüzü, kaliteli ve farklılığı ile göze hitap etmektedir.

Kar Çevre gibi özellikle yeni kurulan firmalar için Kurumsal Kimlik Paketleri bütünlük, maliyet ve çeşitlilik açısından çok önemli ve avantajlıdır.

Pek çok Matbuu evrakı içinde ayrıca tasarlanan çalışmalar arasında Antetli Kağıt Tasarımı, A4 Zarf Tasarımı, Buklet Zarf Tasarımı, Cepli Dosya Tasarımı, A5 Bloknot Tasarımı, İrsaliye Fatura Tasarımı, Tahsilat Makbuzu, Flama, kırlangıç ve gönder bayrak Tasarımı, Personel Kartları Tasarımı, Cd, Sticker ve case Tasarımı, Flash disk, kokart, rozet, çakmak, bardak altlığı, kupa ve kalem Tasarımı gerçekleştirilerek Proje başarı ile sonlandırılmıştır.

Kurumsal Kimlik Örnekleri

Diğer Kurumsal Kimlik Örnekleri Deniz İnşaat Kurumsal Kimlik Paketine buradan ulaşabilirsiniz. Daha çok Kurumsal Kimlik Örnekleri isteyen ziyaretçilerimiz özel olarak iletişime geçerek Kurumsal Kimlik Örnekleri talebinde bulunabilirler.

Ayrıca Logo Tasarım Örnekleri ve Kurumsal Kimlik Tasarım Örneklerine referanslarımız sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Örnekleri ve Tasarımları

[Toplam:2    Ortalama:5/5]
Barış Dayak

Web Tasarım ve Seo Uzmanı olarak uzun yıllardır çeşitli projeler geliştirmekte ve yüzlerce müşteriye hizmet sunmaktayım.