Karan Teknoloji

Web Tasarım ve Seo Uzmanı > Karan Teknoloji

Sharp Fotokopi Makineleri ve Doküman Sistemleri Türkiye Genel Distribütörü Karan Teknoloji, Sharp Corporation firmasının Türkiyedeki temsilcisi olarak, Türkiyedeki Devlet kurumlarına, Üniversitelere, Kurumsal firmalara ve KOBİ’lere Doküman Sistemleri konusunda kaliteli ürünler ve gelişmiş yazılım çözümleri sunmak amacıyla kurulmuştur.

Sunulan Web Tasarım Hizmetleri

    • Özel Arayüz Tasarım
    • Gelişmiş Filtreleme Seçenekleri
    • Özel Kontrol Paneli
    • Seo Çalışması / Yüksek Page Speed Değeri

Karan Teknoloji adlı kuruluşun dijital ortamdaki varlığını iyileştirmek amacıyla modern ve sektöre uygunluğu yüksek web sitesi tasarlandı.

Bu tasarımların yanı sıra iyi bir kodlama çemberi ile geniş filtreleme, ürün detaylandırma gibi unsurlar göz önüne alınarak web sitesi’nin yönetilebilir olması için firmaya Özel Kontrol Paneli programlandı ve altyapıya entegre edildi.

Güçlü Web Site Altyapısı

Firmanın web sitesinin tasarımı ve altyapısına gösterilen özen ve kaliteden sonra SEO açısından iyileştirilmesi için hem kod yapılarında hem de sitenin Page Speed değerlerinin yükseltilmesi adına belli başlı çalışmalar yapıldı. Bu sayede SEO açısından güçlenirken kullanıcı deneyimi de paralel olarak gelişme gösterdi.

Teknoloji Firması Web Siteleri

[Toplam:10    Ortalama:4.8/5]
Barış Dayak

Web Tasarım ve Seo Uzmanı olarak uzun yıllardır çeşitli projeler geliştirmekte ve yüzlerce müşteriye hizmet sunmaktayım.