Sharp Fotokopi Makineleri ve Doküman Sistemleri Türkiye Genel Distribütörü Karan Teknoloji, Sharp Corporation firmasının Türkiyedeki temsilcisi olarak, Türkiyedeki Devlet kurumlarına, Üniversitelere, Kurumsal firmalara ve KOBİ’lere Doküman Sistemleri konusunda kaliteli ürünler ve gelişmiş yazılım çözümleri sunmak amacıyla kurulmuştur.

Karan Teknoloji adlı kuruluşun dijital ortamdaki varlığını iyileştirmek amacıyla modern ve sektöre uygunluğu yüksek web sitesi tasarlandı.

Bu tasarımların yanı sıra iyi bir kodlama çemberi ile geniş filtreleme, ürün detaylandırma gibi unsurlar göz önüne alınarak web sitesi’nin yönetilebilir olması için firmaya Özel Kontrol Paneli programlandı ve altyapıya entegre edildi.

Güçlü Web Site Altyapısı

Firmanın web sitesinin tasarımı ve altyapısına gösterilen özen ve kaliteden sonra SEO açısından iyileştirilmesi için hem kod yapılarında hem de sitenin Page Speed değerlerinin yükseltilmesi adına belli başlı çalışmalar yapıldı. Bu sayede SEO açısından güçlenirken kullanıcı deneyimi de paralel olarak gelişme gösterdi.

Firma AdıKaran Teknoloji
Proje SektörüMakina, Baskı
Proje DurumuTamamlandı
Proje Özellikleri ve Sunulan HizmetlerÖzel Arayüz Tasarım, Gelişmiş Filtreleme Seçenekleri, Özel Kontrol Paneli, Seo Çalışması / Yüksek Page Speed Değeri
karan teknoloji web site tasarimi1
karan teknoloji web site tasarimi2
karan teknoloji web site tasarimi3

Sorularınız
ve talepleriniz için

hizmetlerimiz hakkında fiyat teklifi veya aklınıza takılan tüm sorularınız için;

Web Tasarım, Seo Teklif
1 Step 1

Whatsapp İletişim 0531 610 08 34

veya

Bize Yazın Biz Size Ulaşalım

(isteklerinizin sağlıklı değerlendirilebilmesi için ‘gerekli’ işaretli alanları eksiksiz doldurun.)

Sevgili Barış Dayak;

En kısa sürede cevabınızı bekliyorum.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right