Karan Teknoloji

Sharp Fotokopi Makineleri ve Doküman Sistemleri Türkiye Genel Distribütörü Karan Teknoloji, Sharp Corporation firmasının Türkiyedeki temsilcisi olarak, Türkiyedeki Devlet kurumlarına, Üniversitelere, Kurumsal firmalara ve KOBİ’lere Doküman Sistemleri konusunda kaliteli ürünler ve gelişmiş yazılım çözümleri sunmak amacıyla kurulmuştur.

Karan Teknoloji adlı kuruluşun dijital ortamdaki varlığını iyileştirmek amacıyla modern ve sektöre uygunluğu yüksek web sitesi tasarlandı.

Bu tasarımların yanı sıra iyi bir kodlama çemberi ile geniş filtreleme, ürün detaylandırma gibi unsurlar göz önüne alınarak web sitesi’nin yönetilebilir olması için firmaya Özel Kontrol Paneli programlandı ve altyapıya entegre edildi.

Güçlü Web Site Altyapısı

Firmanın web sitesinin tasarımı ve altyapısına gösterilen özen ve kaliteden sonra SEO açısından iyileştirilmesi için hem kod yapılarında hem de sitenin Page Speed değerlerinin yükseltilmesi adına belli başlı çalışmalar yapıldı. Bu sayede SEO açısından güçlenirken kullanıcı deneyimi de paralel olarak gelişme gösterdi.

işletmeye özel web site
İstanbul Yazılım Hizmetleri
İstanbul İnternet Sitesi Örnekleri
Firma Adı
Karan Teknoloji
Proje Sektörü
Makina, Baskı
Proje Durumu
Tamamlandı
Proje Özellikleri ve Sunulan Hizmetler
Özel Arayüz Tasarım, Gelişmiş Filtreleme Seçenekleri, Özel Kontrol Paneli, Seo Çalışması / Yüksek Page Speed Değeri
Projeyi Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif Talep
Formu