Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Olcay Turgut; anne ve bebek sağlığı alanında başarılı hizmetler sunmaktadır. Cerrah-Jinekolog ve yapay dölleme uzmanı olan Olcay Turgut, kadın hastalıkları ve doğum alanında pek çok hastasına hem şifa hem de mutluluk kaynağı olmuştur.

Çağdaş dünyanın getirdiği standartlara uygun bir şekilde hizmet sunan Olcay Turgut, hastalık tanı-tedavi alanında ve gebelik takiplerinde yenilikçi ve güven verici yaklaşımıyla hastalarına umut olmaya devam etmektedir.

Olcayturgut.com web sitesinin; Sektör ile ilgili kelimelerde Google’da üst sıralara yükselmesi adına Seo Çalışmaları yapılmaktadır. Bunun için gerekli olan özgün ve ziyaretçinin web sitesinde yoğun bir şekilde zaman geçirmesini sağlamak adına modern arayüz tasarımı gerçekleştirildi.

Özel olarak hazırladığımız php altyapısı ile hızlı, güçlü, güvenli ve seo dostu bir web sitesi halini aldı. Aynı zamanda İçerik editörlüğü hizmetleri ile sürekli güncel bilgiler ve paylaşımlar ile web sitesi ziyaretçilere detaylı bilgiler sunmaktadır.

Firma AdıOp. Dr. Olcay Turgut
Proje SektörüKadın Doğum Uzmanı, Doktor, Hastane
Proje DurumTamamlandı
Proje Özellikleri ve Sunulan HizmetlerLogo Tasarım, Özel Web Arayüz Tasarım, Web Yazılım, Google Seo Çalışmaları ve Danışmanlık Hizmetleri
azerbaycan doktor sitesi web tasarim1
azerbaycan doktor sitesi web tasarim2
azerbaycan doktor sitesi web tasarim3

Sorularınız
ve talepleriniz için

hizmetlerimiz hakkında fiyat teklifi veya aklınıza takılan tüm sorularınız için;

Web Tasarım, Seo Teklif
1 Step 1

Whatsapp İletişim 0531 610 08 34

veya

Bize Yazın Biz Size Ulaşalım

(isteklerinizin sağlıklı değerlendirilebilmesi için ‘gerekli’ işaretli alanları eksiksiz doldurun.)

Sevgili Barış Dayak;

En kısa sürede cevabınızı bekliyorum.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right