Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz...

like button
 

Op. Dr. Olcay Turgut

Web Tasarım ve Seo Uzmanı > Op. Dr. Olcay Turgut

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı; Olcay Turgut, anne ve bebek sağlığı alanında başarılı hizmetler sunmaktadır. Cerrah-Jinekolog ve yapay dölleme uzmanı olan Olcay Turgut, kadın hastalıkları ve doğum alanında pek çok hastasına hem şifa hem de mutluluk kaynağı olmuştur. Çağdaş dünyanın getirdiği standartlara uygun bir şekilde hizmet sunan Olcay Turgut, hastalık tanı-tedavi alanında ve gebelik takiplerinde yenilikçi ve güven verici yaklaşımıyla hastalarına umut olmaya devam etmektedir.

Sunulan Web Tasarım Hizmetleri

    • Özel Web Arayüz Tasarım
    • Web Yazılım
    • Google Seo Çalışmaları

Olcayturgut.com web sitesinin; Sektör ile ilgili kelimelerde Google’da üst sıralara yükselmesi adına Seo Çalışmaları yapılmaktadır. Bunun için gerekli olan özgün ve ziyaretçinin web sitesinde yoğun bir şekilde zaman geçirmesini sağlamak adına modern arayüz tasarımı gerçekleştirildi.

Özel olarak hazırladığımız php altyapısı ile hızlı, güçlü, güvenli ve seo dostu bir web sitesi halini aldı. Aynı zamanda İçerik editörlüğü hizmetleri ile sürekli güncel bilgiler ve paylaşımlar ile web sitesi ziyaretçilere detaylı bilgiler sunmaktadır.

Azerbaycan - Kadın Doğum Uzmanı - Hastane Web Sitesi Örneği

[Toplam:2    Ortalama:5/5]
Barış Dayak

Web Tasarım ve Seo Uzmanı olarak uzun yıllardır çeşitli projeler geliştirmekte ve yüzlerce müşteriye hizmet sunmaktayım.