Op. Dr. Olcay Turgut

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Olcay Turgut; anne ve bebek sağlığı alanında başarılı hizmetler sunmaktadır. Cerrah-Jinekolog ve yapay dölleme uzmanı olan Olcay Turgut, kadın hastalıkları ve doğum alanında pek çok hastasına hem şifa hem de mutluluk kaynağı olmuştur.

Çağdaş dünyanın getirdiği standartlara uygun bir şekilde hizmet sunan Olcay Turgut, hastalık tanı-tedavi alanında ve gebelik takiplerinde yenilikçi ve güven verici yaklaşımıyla hastalarına umut olmaya devam etmektedir.

Olcayturgut.com web sitesinin; Sektör ile ilgili kelimelerde Google’da üst sıralara yükselmesi adına Seo Çalışmaları yapılmaktadır. Bunun için gerekli olan özgün ve ziyaretçinin web sitesinde yoğun bir şekilde zaman geçirmesini sağlamak adına modern arayüz tasarımı gerçekleştirildi.

Özel olarak hazırladığımız php altyapısı ile hızlı, güçlü, güvenli ve seo dostu bir web sitesi halini aldı. Aynı zamanda İçerik editörlüğü hizmetleri ile sürekli güncel bilgiler ve paylaşımlar ile web sitesi ziyaretçilere detaylı bilgiler sunmaktadır.

Kadın Doğum Web Sitesi
çok dilli web site tasarımı
özel tasarım site
Firma Adı
Op. Dr. Olcay Turgut
Proje Sektörü
Kadın Doğum Uzmanı, Doktor, Hastane
Proje Adresi
olcayturgut.com
Proje Durumu
Tamamlandı
Proje Özellikleri ve Sunulan Hizmetler
Logo Tasarım, Özel Web Arayüz Tasarım, Web Yazılım, Google Seo Çalışmaları ve Danışmanlık Hizmetleri
Projeyi Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif Talep
Formu