İş Leasing

İş Leasing 1988 yılında Dünya Bankası kuruluşu IFC, Türkiye İş Bankası, Türkiye Sınai Kalkınma Bankası, Sınai Yatırım Bankası ve Societe Generale ortaklığı ile kurulmuştur. Türkiye İş Bankası, 1995 yılında yabancı ortaklarının tüm hisselerini devralarak şirketin faaliyetlerine daha da hız vermiştir. İş Bankası‘nın yurt çapına yayılmış yaygın şubeleri sayesinde İş Leasing kısa sürede, gelişmekte olan Türkiye Leasing Sektörünün önde gelen şirketlerinden biri konumuna gelmiştir.

Sunulan Grafik Tasarım Hizmetleri

    • Fuar Stand Tasarımı
    • Durak Reklam Tasarımı

Fuar Reklam Çalışmaları

İş Leasing adlı kuruluş için kurumsal anlamda itibar artırıcı ve kurumsallığı pekiştirici grafik tasarımları yapıldı. Bu amaçla öncelikle duraklarda yer alabilmesi ve başarılı bir reklam sürecinin başlaması için durak reklam tasarımı yapıldı.

Tasarımda verilmek istenen mesajın net bir şekilde anlaşılması için çalışılırken renk seçimi de samimi bir havanın yaratılmasını sağlamak amacıyla özenle tercih edildi.

Yine ayrıca Fuar da yer alması ve ziyaretçilerin bilgi alabilmeleri için kurumsallığı yansıtan bir fuar stand tasarımı yapıldı.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]
Barış Dayak

Web Tasarım ve Seo Uzmanı olarak uzun yıllardır çeşitli projeler geliştirmekte ve yüzlerce müşteriye hizmet sunmaktayım.