2002 yılında ekonomimizin önemli aktörleri olan Borusan, Çukurova, E-mak, Enka, Gama, Hidromek, Stfa, Işıklar, Koç, Sanko, Sabancı, Tekno gibi kuruluşların sektördeki firmalarını çatısı altında toplayarak kurulmuştur. İMDER üyesi 40 firma, 75 yıllık tarihe sahip İş ve İnşaat Makine ve Ekipmanları sektörünün yüzde 93’ünden fazlasını temsil etmektedir.

İmder İş Makinaları Kongre Hazırlık Çalışmaları

İmder İş Makinaları Kongresi için kurumsal düzeyde belli başlı grafik tasarım hizmetleri verildi. Yapılacak olan kongre için bilgilendirme amaçlı broşür tasarımı ve yine kongre için Katalog ve Flyer dizaynları yapıldı. Gerekli tüm bilgiler ve görseller uyum içerisinde yerleştirildi. Aynı zamanda yine kongre yerinde kullanılabilmesi için stand tasarımı yapılarak teslim edildi.

Bunun haricinde İmder Yönetim kurulunun kongrede verebilmeleri için profesyonel anlamda kartvizit tasarımı yapıldı. Yine reklam amaçlı roll up tasarımları yapılarak İmder işi başarıyla tamamlandı.

Firma Adıİmder İş Makinaları Derneği
Proje SektörüDernek, İş Makinaları
Proje DurumuTamamlandı
Proje Özellikleri ve Sunulan HizmetlerKongre Broşür Tasarımı, Kongre Katalog Tasarımı, Kongre Flyer Tasarımı, Kartvizit Tasarımı, Roll Up Tasarımı, Fuar Stand Tasarımı
fuar katalog tasarım örnekleri
rol up tasarım örnekleri
roll up tasarım çalışmaları
kongre boroşür, flyer tasarım örnekleri
kongre katalog tasarım çalışmaları
stand tasarım örnekleri

Mesafeler
engel değil !

Aklınızda bir proje mi var ? Size yardımcı olabilmemiz için hemen aşağıdaki forumu doldurun ve bize iletin.

Web Tasarım, Seo Teklif
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right