İmder İş Makinaları Derneği

2002 yılında ekonomimizin önemli aktörleri olan Borusan, Çukurova, E-mak, Enka, Gama, Hidromek, Stfa, Işıklar, Koç, Sanko, Sabancı, Tekno gibi kuruluşların sektördeki firmalarını çatısı altında toplayarak kurulmuştur. İMDER üyesi 40 firma, 75 yıllık tarihe sahip İş ve İnşaat Makine ve Ekipmanları sektörünün yüzde 93’ünden fazlasını temsil etmektedir.

İmder İş Makinaları Kongre Hazırlık Çalışmaları

İmder İş Makinaları Kongresi için kurumsal düzeyde belli başlı grafik tasarım hizmetleri verildi. Yapılacak olan kongre için bilgilendirme amaçlı broşür tasarımı ve yine kongre için Katalog ve Flyer dizaynları yapıldı. Gerekli tüm bilgiler ve görseller uyum içerisinde yerleştirildi. Aynı zamanda yine kongre yerinde kullanılabilmesi için stand tasarımı yapılarak teslim edildi.

Bunun haricinde İmder Yönetim kurulunun kongrede verebilmeleri için profesyonel anlamda kartvizit tasarımı yapıldı. Yine reklam amaçlı roll up tasarımları yapılarak İmder işi başarıyla tamamlandı.

fuar katalog tasarım örnekleri
rol up tasarım örnekleri
roll up tasarım çalışmaları
kongre boroşür, flyer tasarım örnekleri
kongre katalog tasarım çalışmaları
fuar tanıtım ve grafik tasarım
stand tasarım örnekleri
Firma Adı
İmder İş Makinaları Derneği
Proje Sektörü
Dernek, İş Makinaları
Proje Adresi
tıklayın.
Proje Durumu
Tamamlandı
Proje Özellikleri ve Sunulan Hizmetler
Kongre Broşür Tasarımı, Kongre Katalog Tasarımı, Kongre Flyer Tasarımı, Kartvizit Tasarımı, Roll Up Tasarımı, Fuar Stand Tasarımı
Projeyi Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif Talep
Formu