Petra Global Health; Türkiye’nin sayılı Sağlık Turizmi firmaları arasında yer almaktadır. Yurt dışı çalışmaları ile Türkiye sosyo-ekonomi alanında yüksek verim sağlamasına öncülük eden firma adına yaptığımız çalışmalar ile yurt dışından Türkiye’ye transfer olan hastaların, gerekli tanı ve tedavilerinin üstlenildiği ve Sanal dünyada Petra Sağlık Turizmin bilinirliğini arttırıcı projelere imza attık.

Sağlık Turizm Firması Web Tasarım ve Seo Hizmetleri

Petra Global (Sağlık Turizmi), Yurt dışında yaşamakta olan ancak estetik operasyonlarını ve tedavilerini Türkiye’de gerçekleştirmek isteyenler için kurulmuş bir şirkettir. Turizmin anlamından ibaret sağlık adına gerçekleşen bu projeler için firmanın çok yönlü olmasına dikkat edildi. Firma için çalışması sürdürülen Özel web tasarım 4 dilli olmakla beraber, Avrupada web sitesine erişim sağlayan kitlelerin de kolaylıkla istenilen bilgiye erişmeleri sağlandı.

Firmanın talepleri doğrultusunda WordPress altyapısı tercih edilen projede özel arayüz tasarımı gerçekleştirildi. Aynı zamanda Seo Danışmanlığı ve Sosyal Medya Danışmanlığı ile site trafiğinin artırılması alanında çalışmalara başlanmıştır.

Firma AdıPetra Global Health
Proje SektörüSağlık, Turizm
Proje DurumuTamamlandı
Proje Özellikleri ve Sunulan HizmetlerWordPress Özel Tasarım, Seo Danışmanlığı, Sosyal Medya Danışmanlığı ve Logo Tasarım Hizmetleri Sunulmuştur.
petra global health saglik turizmi web tasarim1
petra global health saglik turizmi web tasarim3
petra global health saglik turizmi web tasarim4
petra global health saglik turizmi web tasarim2

Sorularınız
ve talepleriniz için

hizmetlerimiz hakkında fiyat teklifi veya aklınıza takılan tüm sorularınız için;

Web Tasarım, Seo Teklif
1 Step 1

Whatsapp İletişim 0531 610 08 34

veya

Bize Yazın Biz Size Ulaşalım

(isteklerinizin sağlıklı değerlendirilebilmesi için ‘gerekli’ işaretli alanları eksiksiz doldurun.)

Sevgili Barış Dayak;

En kısa sürede cevabınızı bekliyorum.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right