Farmasi Kayıt Türkiye

Web Tasarım ve Seo Uzmanı > Farmasi Kayıt Türkiye

Bayanların gizli dokunuşlarının öncü firmalarından birisi olan Farmasi; Türkiye’nin en büyük kozmetik network satışının gerçekleştiği platformdur. Bu geniş ailenin milyonlarca üyesi bulunmakta ve her biri inanılmaz başarı öykülerine sahiptirler.

Bunlardan biri olan Emine Kır (Farmasi Kayıt Türkiye) ise sektöre hızla giriş yaparak girişimci kadının gücünü ispatlamış bir örnektir. Yüksek satış grafiğine ait olan Farmasi ürünleri satışı ile adını geniş kitlelere duyuran Emine Kır, için prensipli bir planlama ile gerçekleştirdiğimiz hizmet hala devamını sürdürmektedir. Kendisi bu serüvende başarılı oldukça, bizler ekibimiz ile bayanların da kariyer yapabilmelerini desteklemekteyiz.

Sunulan Web Tasarım Hizmetleri

    • Özel Web Tasarım
    • Seo Çalışmaları
    • Sosyal Medya Yönetimi

Farmasi Web Sitesi Tasarımı ve Diğer Çalışmalar

Network sistemi ile kariyer hayatına başlayan Emine Hanım için, onu ve yetkili olduğu firması Farmasi’yi temsil edici Özel bir web tasarım çalışması gerçekleştirdik. Bayan girişimcilerin ilham alması ve platformda yer edinebilmesi amacı sağlanarak, ilgi çekici ve nasıl bir kazanım sağlanabildiği yönünde içerikler ile donattık. Kullanıcıların web sitesinde daha aktif süre geçirebilmeleri adına oluşturduğumuz UX tasarımla, keyifli bir web sitesi projesine imza attık.

Ayrıca web sitesinin tüm arama motorlarında yükselmesi, bilinirliği ve kalıcılığının sağlanması için Seo çalışmalarını yürütmeye başladık. Sosyal medya yönetimi ile de seo çalışmalarına destekte bulunarak her yönlü dijital sanalda var olmasını sağladık.

Farmasi Web Sitesi Örneği

[Toplam:3    Ortalama:5/5]
Barış Dayak

Web Tasarım ve Seo Uzmanı olarak uzun yıllardır çeşitli projeler geliştirmekte ve yüzlerce müşteriye hizmet sunmaktayım.