Farmasi Kayıt Türkiye

Bayanların gizli dokunuşlarının öncü firmalarından birisi olanFarmasi; Türkiye’nin en büyük kozmetik network satışının gerçekleştiği platformdur. Bu geniş ailenin milyonlarca üyesi bulunmakta ve her biri inanılmaz başarı öykülerine sahiptirler.

Bunlardan biri olan Emine Kır (Farmasi Kayıt Türkiye) ise sektöre hızla giriş yaparak girişimci kadının gücünü ispatlamış bir örnektir. Yüksek satış grafiğine ait olan Farmasi ürünleri satışı ile adını geniş kitlelere duyuran Emine Kır, için prensipli bir planlama ile gerçekleştirdiğimiz hizmet hala devamını sürdürmektedir. Kendisi bu serüvende başarılı oldukça, bizler ekibimiz ile bayanların da kariyer yapabilmelerini desteklemekteyiz.

Farmasi Web Sitesi Tasarımı ve Diğer Çalışmalar

Network sistemi ile kariyer hayatına başlayan Emine Hanım için, onu ve yetkili olduğu firması Farmasi’yi temsil edici Özel bir web tasarım çalışması gerçekleştirdik. Bayan girişimcilerin ilham alması ve platformda yer edinebilmesi amacı sağlanarak, ilgi çekici ve nasıl bir kazanım sağlanabildiği yönünde içerikler ile donattık. Kullanıcıların web sitesinde daha aktif süre geçirebilmeleri adına oluşturduğumuz UX tasarımla, keyifli bir web sitesi projesine imza attık.

Ayrıca web sitesinin tüm arama motorlarında yükselmesi, bilinirliği ve kalıcılığının sağlanması için Seo çalışmalarını yürütmeye başladık. Sosyal medya yönetimi ile de seo çalışmalarına destekte bulunarak her yönlü dijital sanalda var olmasını sağladık.

Farmasi Türkiye Web Sitesi
Farmasi Samsun
Farmasi Online Katalog 2019
Farmasi - Avon Web Tasarım
Firma Adı
Emine Kır (Farmasi)
Proje Sektörü
Kozmetik Ürünleri
Proje Durumu
Tamamlandı
Proje Özellikleri ve Sunulan Hizmetler
Özel Web Tasarım, Seo Çalışmaları ve Sosyal Medya Yönetimi
Projeyi Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif Talep
Formu