FA Koç Akademi

Fa Koç Akademi; Marmara üniversitesi onaylı yaşam koçluğu eğitimi vermekte olan ilk koçluk akademisidir. ICF ve AC onaylı uluslararası profesyonel koçluk eğitimi ve sertifikası ile birçok kişiyi yeni bir dünya ile tanıştıran kurumsal bir eğitim alanıdır. Yaşam koçluğundan, kurum ve yönetici koçluğuna kadar, oldukça geniş eğitim ağlarını, bilgi ve birikimlerini nesillere aktarma ve meslek edindirme ile adını ilklere yazan üst düzey bir akademi olan Fa Koç Akademi ile çalışmak bizlere gurur vermekte.

Koçluk Akademi Web Tasarım Hizmetleri

Eğitim kategorisinde sundukları hizmet ile adını duyuran FA Koç Akademisi için, kurumun verdiği eğitim, branşlar, kazanımlar ve sertifikalar ile kişilerin detaylı bilgiye erişim sağlamaları, kurumun sunduğu eğitim hizmetlerinden yararlanarak yeni bir dünyanın kapılarını açmayı hedefleyici nitelikte WordPress Özel Web Sitesi Tasarımı gerçekleştirdik.

Web sitenin genel amacı rekabetten ziyade, ziyaretçilerinin doğru bilgi ve özneye net şekilde erişebilmelerini sağlayıcı kullanıcı deneyimini oluşturduk. Firmanın kalitesi ve ihtişamını sade ancak dinamik şekilde lanse edilmesi için tasarımlarımızı gerçekleştirdik. Fa Koç Akademiyi temsil edici nitelikte WordPress Özel Web Sitesi Tasarımı ile Sanal ve dijital platformda markalaşmasını yükselterek, projemizi teslim ettik.

FA Koç Akademi Eğitim Özel Web Tasarım
FA Koç Akademi Web Tasarım Referansı
FA Koç Akademi Eğitim Özel Web Tasarım
FA Koç Akademi Eğitim Özel Web Tasarım
FA Koç Akademi Eğitim Özel Web Tasarım
Firma Adı
Fa Koç Akademi
Proje Sektörü
Eğitim, Akademi, Yaşam Koçluğu
Proje Adresi
fakocakademi.com
Proje Durumu
Tamamlandı
Proje Özellikleri ve Sunulan Hizmetler
WordPress Özel Web Sitesi Tasarımı ve İçerik Editörlüğü Hizmetleri Sunulmuştur.
Projeyi Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif Talep
Formu