Fa Koç Akademi; Marmara üniversitesi onaylı yaşam koçluğu eğitimi vermekte olan ilk koçluk akademisidir. ICF ve AC onaylı uluslararası profesyonel koçluk eğitimi ve sertifikası ile birçok kişiyi yeni bir dünya ile tanıştıran kurumsal bir eğitim alanıdır. Yaşam koçluğundan, kurum ve yönetici koçluğuna kadar, oldukça geniş eğitim ağlarını, bilgi ve birikimlerini nesillere aktarma ve meslek edindirme ile adını ilklere yazan üst düzey bir akademi olan Fa Koç Akademi ile çalışmak bizlere gurur vermekte.

Koçluk Akademi Web Tasarım Hizmetleri

Eğitim kategorisinde sundukları hizmet ile adını duyuran FA Koç Akademisi için, kurumun verdiği eğitim, branşlar, kazanımlar ve sertifikalar ile kişilerin detaylı bilgiye erişim sağlamaları, kurumun sunduğu eğitim hizmetlerinden yararlanarak yeni bir dünyanın kapılarını açmayı hedefleyici nitelikte WordPress Özel Web Sitesi Tasarımı gerçekleştirdik.

Web sitenin genel amacı rekabetten ziyade, ziyaretçilerinin doğru bilgi ve özneye net şekilde erişebilmelerini sağlayıcı kullanıcı deneyimini oluşturduk. Firmanın kalitesi ve ihtişamını sade ancak dinamik şekilde lanse edilmesi için tasarımlarımızı gerçekleştirdik. Fa Koç Akademiyi temsil edici nitelikte WordPress Özel Web Sitesi Tasarımı ile Sanal ve dijital platformda markalaşmasını yükselterek, projemizi teslim ettik.

Firma AdıFa Koç Akademi
Proje SektörüEğitim, Akademi, Yaşam Koçluğu
Proje DurumuTamamlandı
Proje Özellikleri ve Sunulan HizmetlerWordPress Özel Web Sitesi Tasarımı ve İçerik Editörlüğü Hizmetleri Sunulmuştur.
FA Koç Akademi Web Tasarım Referansı
FA Koç Akademi Web Tasarım Referansı

Mesafeler
engel değil !

Aklınızda bir proje mi var ? Size yardımcı olabilmemiz için hemen aşağıdaki forumu doldurun ve bize iletin.

Web Tasarım, Seo Teklif
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right