Enel Enerji

Enel Enerji; 1988 yılında kurulan güç elektroniği üreticiliğinin öncü kuruluşu olan, Türkiye’nin ve Dünya‘nın güçlü markalarından biridir. 2016 yılında pazarda 28 yılını dolduran, bugün Türkiye’de birçok ilde bölge müdürlükleri ve bayilikleri bulunan yine Enel Enerji markası ile Dünya’da 60’dan fazla Ülke’de oluşturduğu satış ve servis ağı ile yalnızca sektörün değil yeniliklerin girişimciliğin ve başarının öncüsüdür.

Sunulan Web Tasarım Hizmetleri

    • Firmaya Özel Web Arayüz Tasarımı
    • Arayüzün Kodlanması ve Kontrol Paneli
    • Seo Uyumlu / Yüksek Page Speed Değeri

Sektörel Arayüz Tasarımı

Enel Enerji Güç Sistemleri için modern ve Türkiye’de kişi ve kurumların algısına uygun yüksek kullanıcı deneyimli bir arayüz tasarımı yapılmıştır. Tasarımda sektörle ilgili görsellere ve materyallere, vekörlere ve ikonlara yer verilmiştir. Bu sayede yapılan işi daha iyi bir şekilde yansıtması sağlandı.

Bunun haricinde Oldukça güvenli ve mükemmel kod yapısıyla güvenlik maksimuma çıkartıldı.

SEO Alt Yapısı Güçlendirildi

Kodlama yapılırken sitenin SEO alt yapısının güçlenmesi amacıyla belli çalışmalar yapıldı. Page Speed değerleri artırılarak arama motorları gözünde güçlendirilen site, aynı zaman da kullanıcı deneyiminin de iyileştirilmesi konusunda da ekstra hamlelerle stabilleştirildi.

Enerji Firması Eticaret Sitesi Tasarımı

[Toplam:11    Ortalama:5/5]
Barış Dayak

Web Tasarım ve Seo Uzmanı olarak uzun yıllardır çeşitli projeler geliştirmekte ve yüzlerce müşteriye hizmet sunmaktayım.