Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz...

like button
 

Dolunay Kimya

Web Tasarım ve Seo Uzmanı > Dolunay Kimya

Dolunay Kimya ; kurulduğu 2000 yılından bu yana faaliyet göstererek, plastik sektöründe kaliteli ürünler ile çözüm sunan Dow Cremical, Faci, Lehmann & Voss, KdChem, Pmc, BASF, Condensia, Temix, Sasol, 3V Sigma, FP Pigments, Claritant vs… gibi pek çok uluslar arası firmaların distribütörlük ve temsilciliğini yapmakta, ayrıca ihtiyaç duyulduğunda ve talep olduğunda diğer uluslar arası firmalarında ürünlerini müşterinin hizmetine sunmaktadır.

Sunulan Grafik Tasarım Hizmetleri

    • Dergi Reklam Tasarımları

Dergide Reklam Tasarımında Fark Yaratmak Önemli

Dolunay Kimya adlı firmanın reklam çalışmalarında kullanabilmesi amacıyla ve dergilerde yayınlanması için dergi reklam tasarım çalışmaları yapıldı. Bu reklam tasarımlarında modern öğelerden yararlanılırken, firmanın amacının ve kim olduğunun şeffaf bir şekilde verilmesi sağlandı.

Firmanın verdiği hizmetlerin ve amaçlarının yanı sıra sosyal medya hesaplarının da düzenli ve uyumlu bir şekilde yerleştirildiği bu reklam tasarımında, renkler ve öğelerin birbirine olan uyumu konusunda da özenli bir çalışma yapıldı.

Ortaya çıkan görsel öğe baskıya uygun şekilde tasarlanarak oldukça başarılı bir şekilde dergilere entegre edildi.

[Toplam:3    Ortalama:5/5]
Barış Dayak

Web Tasarım ve Seo Uzmanı olarak uzun yıllardır çeşitli projeler geliştirmekte ve yüzlerce müşteriye hizmet sunmaktayım.