Deniz İnşaat Proje Mimarlık; Güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla bu günlere gelen Deniz İnşaat; geleceği şimdiden yapılandırıyor. Kalitesinden asla ödün vermeyen Deniz İnşaat güçlü ve güvenilir yapısıyla fark oluşturuyor.

1985 yılından beri faaliyet alanımız olan inşaat sektörüyle ilgili birçok alanda iş tecrübesine sahip firma, konusunda uzman ve mühendislerden oluşan ekibiyle sizlere daha iyi hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Firmanın Temel Taşı Kurumsal Kimlik Çalışması

Deniz İnşaat ve Mimarlık adlı kuruluş için profesyonel anlamda ciddi ve ağır bir logo tasarımı yapıldı. Logo firmanın kullandığı tüm öğelere yerleştirilebilecek kalitede oldu ve renk seçimleri de buna göre yapıldı. Bu sayede logonun her neyin üzerinde olursa olsun oldukça belli ve net bir şekilde kendini göstermesi sağlandı. Özellikle gold rengi, lacivert renkleri ile bütünlük sağlamıştır.

Aynı zaman da antetli kağıt gibi firmanın kurumsal kimlik ve itibarını yükseltecek materyallerin tasarımları yapılarak teslim edildi. Kurumsal Kimlik Çalışmalarının içerisinde ki metaryaller; Logo Tasarımı, Kartvizit Çalışmaları, Antetli Kağıt, A4 Zarf, Torba Zarf, Buklet Zarf, Diplomat Zarf, Kurumsal Dosya, Cepli Dosya, a5 Bloknot, İrsaliyeli Fatura, Tahsilat Makbuzu, Flama ve Kırlangıç, Masa ve Gönder Bayrağı, Personel Kartları, Cd Sticker ve Case, Flash Disc, Kokart, Rozet, Giriş Tabelası, Flash Disk, Bardak Altlığı gibi promosyon malzemeleri gibi komple paket kurumsal kimlik çalışmaları yapıldı ve pdf doküman olarak baskıya uygun teslim edildi.

Firma Adı Deniz İnşaat Mimarlık
Proje Sektörüİnşaat, Mimarlık
Proje Durumu Tamamlandı
Proje Özellikleri ve Sunulan Hizmetler Kurumsal Kimlik Tasarım Çalışmaları
Kurumsal Kimlik Tasarımı
İnşaat Logo Örnekleri
Antetli Tasarım Örnekleri

Mesafeler
engel değil !

Aklınızda bir proje mi var ? Size yardımcı olabilmemiz için hemen aşağıdaki forumu doldurun ve bize iletin.

Web Tasarım, Seo Teklif
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right