Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz...

like button
 

Bidene Unlu Mamüller

Web Tasarım ve Seo Uzmanı > Bidene Unlu Mamüller

Bidene Unlu Mamuller Gıda San. Tic. Ltd. Şti; 2010 yılı Mayıs ayında kurulmuş, aynı ay itibariyle üretim faaliyetine başlamıştır. Sultanbeyli’de 3500 m2’lik alana kurulu tesisinde hijyenik koşullarda üretim yapmaktadır. Uzman kadrosu ve kaliteli üretim personeli ile teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek güvenilir gıda ürünleri üretmektedir.

Sunulan Grafik Tasarım Hizmetleri

    • Logo Çalışması
    • Modelleme
    • Broşür Tasarım
    • Sosyal Medya Yönetimi
    • Sosyal Medya Banner Tasarımı

Sosyal Medya Yönetimi, Banner ve Modelleme Çalışmaları

Bidene Unlu Mamulleri için profesyonel anlamda yoğun bir grafik tasarım çalışmaları yapıldı. Bunlar arasında en önemlisi modelleme çalışmasıydı ve başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.

Bunun yanı sıra firmanın internet ortamında ki varlığı için profesyonel anlamda bir logo tasarımı yapıldı. Bu logo reel olarak firmanın ambalajlarında da kullanıldı. Yine firma için broşür tasarımları oluşturuldu.

Ayrıca firmanın sosyal medya yönetimi için danışmanlık ve yönetim hizmeti verilirken yine bu ortamlarda kullanılan bannerlar için tasarım çalışması yapıldı.

[Toplam:3    Ortalama:5/5]
Barış Dayak

Web Tasarım ve Seo Uzmanı olarak uzun yıllardır çeşitli projeler geliştirmekte ve yüzlerce müşteriye hizmet sunmaktayım.