SORU SOR
TEKLİF AL
 
Barış Dayak > Azram Kuaför
azram kuafor coiffure broşür tasarım
kuaför logo tasarımı

Azram Kuaför

Azram Kuaför, kuruluşundan itibaren %100 kalite ilkesini hedefleyen kurumumuz, Türkiye Kuaför Salonlarını renklendirirken, farklı tasarım seçenekleriyle kuaför salon mobilyası sektörüne renk katmaya devam ediyor. Profesyonel kadrosu ile ülkenin gelişim ve ihtiyaçlarını yakından takip eden kurumumuz, kuaför salonlarından dünyanın bugününü yansıtmakta ve yaşatmaktadır.

Sunulan Grafik Tasarım Hizmetleri

    • Logo Tasarımı
    • Broşür Tasarımı

Azram Kuaför adlı kuruluş için hem kurumsal anlamda bir bilinirlik oluşturabilmek hem de kampanyalarını çevreye duyurabilmeleri için grafik tasarım hizmeti verildi.

Talep doğrultusunda Profesyonel bir logo tasarımı yapıldı. Tasarım yapılırken seçilen renkler sektöre uygun olarak belirlendi. Logoda yer alan diğer öğeler ise yine sektöre uygun bir biçimde harmanlanarak entegre edildi.

Reklam Tanıtımı İçin Logo, İnsert ve Broşür Tasarımları

Kampanyaları için çevreyi bilinçlendirme çalışması yapmak isteyen kuruluş için Hizmetlerin yer aldığı bir broşür tasarlandı. Broşürde yine sektörel öğelere yer verilirken firmanın avantajlarından ve fiyatlarından bahsedildi. Broşür tasarımın yanı sıra İnsert Tasarım çalışmaları yapılmıştır.