Anuva Parfüm

Web Tasarım ve Seo Uzmanı > Anuva Parfüm

Anuva Parfümleri İstanbul’da faliyetini sürdüren uzun yılların verdiği kişisel, ev ve çalışma ortamlarına uygun kokular geliştiren bir kuruluştur. Dinamik, girişimci ve yenilikçi vizyonuyla sürekli olarak yeni parfümler geliştirir ve piyasada müşterilerin beğenilerine sunar.

Sunulan Grafik Tasarım Hizmetleri

    • Konsept Logo Tasarım
    • Ambalaj Tasarımı
    • Kutu Tasarımı

Logo Tasarımı İçin Fontların Önemi Büyük

Anuva Parfüm firması adına titiz çalışmaları içerisinde farklı tasarım konseptlerinde konsept logo tasarım çalışması yapılmıştır. Sektörde ki benzerlikten uzaklaşmak adına derin titizlikle profesyonel font seçimleri yapıldı. Bunun haricinde firmaya özel renk paletleri seçilerek farklı kullanım ve renklerde çeşitlilik sunuldu.

Her logo tasarımının üzerinde fikirler ve hikayeler olduğu gibi bu logo tasarımında da birçok fikir ve hikayeler yatmaktadır.

Elinizden Düşüremeyeceğiniz Ambalaj ve Kuru Tasarımları

Her tasarım çalışmasında olduğu gibi bu tasarım çalışmalarında da illustrator, indesign, photoshop gibi profesyonel Adobe Creative Cloud yazılımları kullanılmıştır.

Müşterilerde parfüm kadar kalıcı ve etkili bir izlenim bırakmak adına ambalaj ve kutu tasarım çalışmaları yapıldı.

[Toplam:3    Ortalama:5/5]
Barış Dayak

Web Tasarım ve Seo Uzmanı olarak uzun yıllardır çeşitli projeler geliştirmekte ve yüzlerce müşteriye hizmet sunmaktayım.