Çalışmalarıma başlamadan önce projenizle alakalı olarak sizlerle istişarede bulunuyor daha sonra yapılacak olan işlemlerin analizini gerçekleştiriyor ve size makul bir fiyatlandırma yapıyoruz. Sizin onayınızı aldıktan sonra yapılacak olan çalışma ve bu çalışmanın alacağı zamanı hesaplanıyor, size süre ve takip edeceğimiz yol hususunda bilgiler veriyoruz.

İşe başlamadan önce projede yer alması istenen ve beklenen görsel ve metinsel dökümanları sizden talep ediyor ve hazırlanma sürecini bitirmiş oluyoruz.

Ücretin sadece %40’lık bir kısmını önden talep ediyoruz. Bu hem sizi hem de çalışmalarımızı garanti altına almak içindir. İşe başlama tarihinden sonlanma tarihine kadar bizzat sizinle iletişim halinde kalıyor, projenin ilerleme aşamalı hakkında bilgiler sunuyor ve yapılan işin sizin istediğiniz gibi ortaya bir sonuç çıkarması için elimizden geleni yapıyoruz. Bu süreç içerisinde sizin beğenilerinize göre işin kalan kısmını şekillendiriyoruz.

İşin bitmesinin ardından son halini size demo olarak sunuyor, beğenmeniz dahilinde ücretin kalan %60’lik kısmını alarak işi size tam anlamıyla teslim ediyoruz.

Bununla da kalmıyor, teslim sonrası teknik anlamda desteklerimi sunmaya devam ediyoruz.