Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım hizmetimiz ile Arayüz Tasarımı ve Özel Altyapımız ile etkileşimi yüksek, akılda kalıcı ve hızlı özel web site tasarımlarına sahip olun.

Firmanıza Özel Kurumsal Web Tasarım

// Özel Web Arayüz Tasarımı Nedir?
Kurumsal Web Tasarım’da arayüz tasarımı bir web sitesinin arama motorlarında en iyi şekilde hizmet verdiğini göstermesi açısından teknik anlamda bir düzenleme türüdür. Buna renkler, konumlandırmalar, yansımalar, efektler ve daha birçok temel etken de dahildir.

Özel web tasarım deyince aklımıza gelen ilk şey Adobe Photoshop, Illustrator vb… gibi benzer programlarda resim şeklinde çizilen işlemdir.

Elbette 10-20 yıl öncesini düşündüğünüzde, özel web arayüzü diye bir şey bulamazdınız, sadece table kodlarıyla, renklendirme işlemiyle bir web platformu tasarımı oluşturabiliyordunuz. Teknoloji ve bilişim hizmetleri o kadar yoğun ve hızlı şekilde ilerlemekteki, bir çizim editörü olan photoshop yardımı ile hayallerinizin ötesine geçebilmeniz gerçekten mümkün görünüyor.

mobil-uyumlu

% 100 Mobil Uyumlu

Responsive Tasarım ile tüm cihazlarda esnek ve kusursuz uyum sağlar.
ozel-web-tasarim

Özel Tasarım

Firmanıza özel tasarım sayesinde ziyaretçileriniz sitenize daha çok güven duyar.
hizli-guvenli

Hızlı ve Güvenli

Hız optimizasyonu ve saldırılara karşı alınan önlemler ile uzun ömürlü web sitesi.
temiz-kodlama

Temiz Kodlama

Temiz kod yapısı ile hızlı, kullanışlı ve geliştirmeye uygun web altyapısı.
seo-kriterleri

Seo Kriterleri

Tüm web sitelerinin ortak ihtiyacı Seo’da gerekli kriterlerle donatılmış altyapı.
hizli-guvenli

Kullanıcı Deneyimi

Kullanıcı memnuniyeti ve deneyimini artıran Ui-Ux standartlarında tasarımlar.
Özel Web Sitesi Tasarımı

Özel Web Sitesi Tasarımı

Gelelim Özel Web Arayüz Tasarımının inceliklerine ! Nasıl yapıyoruz haydi örneklendirelim.

Kişiye veya Firmaya özgü web arayüzü geliştirmek istiyorsak, bir önceki başlıkta da belirttiğimiz gibi elimizin altında aktif olarak kullanılabilen mümkünse kısıtlayıcılarından arındırılmış Adobe Photoshop programı veya ona benzer niteliklerde geliştirilmiş tasarım programı olmalıdır.

Müşterilerimizin | Web tasarımcının kafasında şekillendirmiş olduğu çizimler gelecek talep doğrultusunda hem eskize yansıtılarak çizilmekte, hem de gerçek dijital hali çizilerek bu kademe tamamlanmalıdır.
Çünkü insan kafasındaki şekillendirmelerin ham halini ortaya çıkarmazsa, hayallerinin üstüne de çıkamaz.

Web arayüzü tasarımı için normal olarak sağlanacak genişlik 1920 px seviyesindedir. Arka plan da yine aynı şekilde 1920 px normlarında bir boyutlandırma yapılarak hazırlanır. Site içerikleri ve içerik konumlandırmalarının yapılacağı alan ise 1024 veya 1280 px şeklinde boyutlandırılır.

Bunu yapmamızın başlıca sebebi, ekran boyutlarının birbirinden farklı olsa da, her bilgisayarda hazırlanan tasarımın aynı konumda çıkıyor olması, tasarımın her bilgisayara uyumlu şekilde görünüyor olması bir web tasarımcının kurallarından biridir. Çünkü bir de bunun css tasarım entegrasyonu da var.

Tüm bu boyutlandırmalardan sonra özel web arayüz tasarımında nasıl renklendirme yapacaksanız, içeriklerinizi veya tasarım birimlerinizi nasıl konumlandıracaksanız, special style’ler oluşturarak nasıl bir yoğunlukta görsel oluşturmak istiyorsanız, istediğiniz her şeyi tasarım aracına yansıtarak ilerleyebilirsiniz.

Bizler de özel web arayüz tasarımcıları olarak bu şekilde hareket ediyoruz ve böyle olunmasını da diğer tasarımcı arkadaşlara tavsiye ediyoruz.

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal Web Tasarım ve Arayüz Tasarım

Eticaret Sitesi Arayüz Tasarımı

E-Ticaret Sitesi ve Arayüz Tasarım

Haber Sitesi Arayüz Tasarımı

Haber – Blog Sitesi Arayüz Tasarım

Android - IOS Mobil Uygulama Arayüz Tasarımı

Mobil Uygulama ve Arayüz Tasarımı

Web Tasarım png

Kurumsal Web Site Tasarımı

Kurumsal Web Tasarım yaptırmak istiyorsanız, şu anda Türkiye’de hatta dünya üzerinde de bu gibi arayüz işlemleri için en fazla kullanılan bir çizim editörü olan adobe photoshop aracı ile yapılacak çizimlerde dış ve iç hatlar olmak üzere ince detaylarına kadar o çizime dikkat edilmesi gerekiyor.

Örneğin ince hatların belirlenmesinde cetvelin kullanılması gibi, yoğun ve seyrek tonların uygulanmasında çeşitli grafik araçlarının kullanılması gibi aktif etkenleri göz ardı edemezsiniz bir tasarımcı olarak.

Bireysel Web Tasarımlarında her zaman şahıs odaklı, ve kişisel markalaşmaya özgü şeyler düşünerek hareket etmek zorundasınız tasarımı yaparken.

Çünkü arama motorlarında hedef kitleye iletilmesi gereken bilgiyle beraber, şahsın kendisine ait bir web platformu oluşturduğuna dair bir yansıtma yapılabilmesi gerekmektedir bu tür bireysel arayüz tasarımlarında.

Peki bireysel arayüz tasarımı genellikle kimler tercih eder, özel web tasarım sporcular | doktorlar | mühendisler | avukatlar | fotoğrafçılar | danışmanlar ve daha birçok kategoriden bireysel hizmet veren kişiler bu web sitelerini yaptırmaktadırlar.

Bu zamanda bir insanın kimliğini en iyi ifade eden 2 şey vardır. Birincisi iş geçmişi yani referansları, diğeri de sahip olduğu web sitesidir. Çünkü bir web sitesi insanın imzasıdır bunu unutmamalısınız.

Eticaret Sitesi Tasarımı

Kurumsal Web Tasarım en fazla talep gören hizmetlerden biridir. Hatta e-ticaret sitesi tasarımı ‘da benzer boyutta talep görmektedir.

Hatta bir adım daha ötesine gidelim, istanbul web tasarım firmaları ‘nın en fazla yoğun talep gösterdikleri, Sektörel bazda gelişmeye açık ve startup şeklinde bir girişim elde ederek hizmet vermeyi amaçlayan kuruluşlar her zaman e-ticaret siteleri üzerinden satışlarını gerçekleştirmeyi amaç edinmektedirler.

E-Ticaret Web Site Tasarımı

Ürünü ön planda tutacak tasarımlar, ziyaretçilerin ve müşterilerin gözünde “evet bu alınabilir” dedirtebilecek görselliğe sahip web siteleri, her zaman kendi sektörlerinde başarıyı yakalamıştır. Türkiye’de Kurumsal Web Tasarım şirketlerinin veya web tasarım hizmeti sunduğunu söyleyen ajansların tercih etmekte olduğu platformların başında biz geliyoruz, bunu da sizlerle paylaşmak isteriz.

Portal - Haber - Blog Sitesi Tasarım ve Yazılım

Portal – Haber – Sosyal İçerik ve Blog Sitesi Tasarım

Genellikle yerel haber sitesi sahibi olmak isteyenlerin, hatta sosyal içeriğe sahip portal sitesi almayı amaç edinenlerin gösterdiği talep doğrultusunda bu tasarımlar yapılabilmektedir. Bölge bazlı son dakika bilgilerinin içerikte olduğunu, slide ve manşet olarak tasarımı yapılan bu web sitelerinin arayüz tasarımlarını profesyonel bir şekilde hazırlamaktayız.

Kullanıcı Deneyimi ( Ux / Uİ Tasarım )

Ux ve Ui Tasarım bu başlıktan da anlaşılacağı üzere kullanıcı deneyimi yani Ux kullanıcılara giriş yaptıkları web platformunda iyi bir deneyim yaşatmayı amaçlamaktır. Bunu faaliyete geçirirken birden fazla etkeni de düşünmek lazım. Grafik tasarım bunun ilk kuralıdır diyebiliriz.

Ux tasarımı yapılacaksa bir web sitesi için, öncelikle bu konuda tüm ayrıntılara sahip olmalıdır. En azından bu konuda hakkında iyi bir araştırma yapmış olmalıdır. Çünkü ham düşünce üzerinden gidilirse başarısızlık ortaya çıkar.

Peki Ux tasarımda öne çıkan faktörler nelerdir bunları merak ediyor musunuz? Örneğin web siteye gelen ziyaretçiye, onu sıkmayacak anket sunulmasıi kullanıcı testlerinin yapılması, etkileşim tasarımı da bu faktöre bağlıdır.

Kullanıcı Deneyimi Tasarım (Ui-Ux)

İnsan beyninin hangi görsellere nasıl tepki vereceğini bilmek bir Ux tasarımcısının başlıca görevidir. Ux tasarımcısı yalnızca web site içindeki faaliyetlerle sınırlı kalmamalıdır, ayrıca satış yapılıp teslim edilmiş bir ürünle alakalı feedbackler almayı amaç edinmelidir.

Ui Tasarım, bir web platformunda yer alacak, menüler ve butonlar, web sitenin grid yapısı, sitenin logosundan genel olarak yapısal rengine kadar, kullanıcılara hitap edecek ve akılda kalacak şekillendirmelere kadar dikkat edilerek yapılması gereken bir tasarım türüdür.

Biliyorsunuz son zamanlarda ürün pazarlamak için ortaya çıkan siteler oldukça profesyonel olmasının yanında, siteye giriş yapan kullanıcının sıkılmadan vakit geçirmesini sağlamak, istediği şeye kolay ulaşmasına yardımcı olan sitelerdir. UI Tasarım İşletmeler ve ve elde edecekleri ziyaretçiler açısından önemi giderek artmaktadır.

Bunlar tamamen o web platformunun kendini ziyaretçi bazlı geliştirmesi ve ürününe – yayınına dair somut geridönüşler alabilmesinin temelini oluşturur.

Php Yönetim Panelli Web Sitesi

Özel Web Tasarım + Kontrol Panelli Web Sitesi

Web sitesinin yönetiminde aranan ilk husus, onun kolay şekilde yönetilebilmesidir. En azından bizler bu platformun bir çalışanı olarak böyle düşünüyoruz.

Çok fazla kod kullanmadan istediğimiz her şeyin yerini değiştirebileceğimiz, siteye göndereceğimiz komutlar için çok fazla uğraşmadan işlem yapacağımız web sitelerini, müşterilerimizin de kullanmasını, kendilerine özgü oluşturulmuş özel kurumsal web tasarım sitenin, admin paneli de yine kendi istediklerine yönelik olması için çaba harcıyoruz.

Bu sayede müşterilerimiz web sitelerini kolaylıkla yönetebiliyor, ürün ve içeriklerini yönetim paneli ile ekleyebiliyorlar.

Bunların yanı sıra site genelini kapsayan değişiklikler yapabilmektedir. Sürekli üzerinde çalışarak güncellediğimiz kontrol paneli müşterilere her zaman güvenli ve hızlı olmayı garanti ediyor.

Mobil Uyumlu (responsive) Tasarım

Günümüzün şüphesiz gerçeği, bilgisayarların önüne geçen bir durumdan bahsetmeliyiz. Eğer bir web sitesi responsive tasarıma sahip değilse, yani her cihaza uygun tasarımla yayınlanmıyorsa, o sitenin geri dönüş alma durumu çok zayıftır.

Genellikle mobil uyumu olmayan web siteleri, telefondan giriş yapıldığında çok saçma bir görselliğe sahip olarak karşımıza çıktığı için, ziyaretçiler genellikle bu sitelerden hemen çıkış yaparlar. Doğal olarak web site sahibini olumsuz etkiler. Bizler elimizdeki profesyonel web tasarım programlarıyla aradığınız mobil uyumlu responsive tasarımı gerçekleştiriyoruz.

Mobil Uyumlu (Responsive) Web Tasarım

WordPress ile ilgili konuların ve ipuçlarının olduğu blog yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Web Tasarım Konusunda Sık Sorulan Sorular

Web Tasarım Nedir ?

Web Siteleri; Arama motorlarında erişilebilirliği sağlayan kişilerin veya kurumların kimliğidir. Web tasarım ise; grafik ve metin gibi içeriklerin dijital ortamda bir araya getirilmesiyle yapılan çalışmadır.

Özel Web Tasarımın Farkı Nedir ?

Hazır tema ya da şablona sahip olan internet siteleri, farklı kategorilerde yer alır. Aynı kategoride faaliyet gösteren herkes, aynı temayı kullanabilir. Dolayısıyla bu siteler arasında, tasarım açısından bir fark yoktur. Fark ise sitenin içerisinde bulunan materyallerdedir.

Özel tasarım web sitelerinde ise durum farklıdır. Tema yapısı tamamen baştan aşağıya dizayn edilmiştir ve bir benzeri yoktur. Tasarım kişi veya işletmelere özel olarak yapılmaktadır.

Web Sitesi Tasarım ve Yazılım Aşamaları Nelerdir ?

Bir web sitesi tasarlanırken, öncelikle taslak çalışması yapılır. Yani sitenin nasıl olacağına, arayüzü tasarımına, görsel ve yazınsal materyallerin nasıl yerleştirileceğine karar verilir. Bu aşamayı projelendirme aşaması olarak da adlandırabiliriz.

Müşteriden onay alındıktan sonra kodlama sürecine geçilir. HTML, CSS, PHP ve Mysql gibi yazılım dillerinde çalışmalar son halini alır.. Yazılım ve arayüz tasarımları test edilir. Test aşaması ve eksiklerin giderilmesi sağlanır.

E-Ticaret Sitem Var. Bu Konuda Bana Nasıl Yardımcı Olabilirsiniz ?

Rakip E-ticaret sitelerine fark yaratacak Ui-Ux Tasarım, Yazılım, Google Seo, Google Reklam gibi birçok alanda özgün hizmetler sunabiliriz.

Mobil Uyumlu (Responsive) Tasarım Nedir ?

İnternet siteleri, telefon, tablet ve tarayıcılarda farklı boyutlarda görüntülenir. Mobil uyumlu tasarım yapılmazsa, internet siteleri cihazlarda düzgün görüntülenmez.Kısaca web sitelerinin bilgisayar dışında tüm cihazlarda %100 uyumlu görünmesidir.

Web Sitemin Mobil Uyumlu Olmasını İstiyorum. Mümkün Müdür ?

Evet mümkündür. Tasarımlarımızı gerçekleştirirken, aynı zamanda mobil uyumlu olmasını sağlıyoruz. Üstelik Responsive yani her cihazda uyumlu olma özelliğine de sahip oluyor. Bu sayede internet siteniz ile tüm kullanıcılara ulaşabiliyorsunuz.

Kullanıcı Deneyimi (UX) Tasarım Neden Önemlidir ?

İnternet ortamında tüm kurallar, kullanıcılar tarafından belirlenmektedir. Arama motorları kriterleri de bu duruma dahildir. Tabi ki teknik çalışmaları bu kapsam içerisinde değerlendirmiyoruz. Özellikle arayüz tasarımı ve görsellik açısından tüm tasarımlar, kullanıcı deneyimlerine göre hazırlanmaktadır.

Bu durum tıpkı bir ürünün çok beğenilip de, devam niteliğindeki ürünün beğenilen koşullara göre hazırlanmasına benzer. İnternet ortamında da aynı durum geçerlidir. İnternet sitesini ziyaret eden kişilerin çoğunluğu, neyi beğeniyorsa, internet sitesi tasarımı da ona göre yapılır ya da değiştirilir. İşte bu kavram UX yani kullanıcı deneyimi olarak adlandırılır.

Çalışma Sonrası da Teknik Destek Veriyor Musunuz ?

Proje tamamlandıktan sonra tasarımsal, yazılımsal ekstra talepler haricinde tamamlanan proje için, proje yayın süresi boyunca herhangi sorun ile karşılaşıldığında ücretsiz teknik destek hizmeti sunuyoruz.
Her zaman yanınızdayız!

Yurtdışına Web Tasarım Hizmeti Sunuyor Musunuz ?

Şu anda yalnızca İngilizce dili ile iletişim kurulabilecek müşterilerimize de hizmet sağlıyoruz. Ayrıca tüm Türkiye genelinde de hizmet ağımız bulunuyor. Yakın bir zamanda birçok dil ile iletişim kurulabilecek çalışmalar için de hazırlık yapıyoruz. İnternet sitemizi düzenli takip ederek, güncel haberlerimizi takip edebilirsiniz.

Web Sitesi Tasarım Fiyatları Nasıl Belirlenir ?

Baştan yapılacak iş için sonradan uğraş vermek, hem müşterinin para ve zaman kaybetmesine, hem de site tasarımını yapan kişinin prestijini kaybetmesine neden olur.

Tasarım konusunda müşterinin istekleri, internet sitesinin işlevsel olması ve kolay kullanılabilmesi, internet sitesinde müşterinin istediği özel tasarımlar, sitede yapılacak olan programlama ve teknik altyapı çalışmaları, fiyatı belirleyen unsurlardır. Tüm bu kriterler bir araya geldiğinde, net bir fiyat elde edilebilir.

Web Projelerinde Ne Kadar Ödemem Gerekir ?

Kalite ve fiyat dengesini sağlıyoruz. Bizimle aynı sektörde çalışan birçok firma ve kişiye kıyasla, müşterilerimize uygun fiyat avantajı sağlıyoruz. Fiyatlarımız hakkında iletişim bölümünden yardım alabilirsiniz.

Her Firmanın Web Sitesi Olmalı Mıdır ?

Bu sorunun cevabı kesinlikle olmalıdır. Günümüzde dünya ticaretinin yarısından fazlası, internet ortamında kaymış durumdadır. Muazzam bir potansiyele sahip olan internetin nimetlerinden yararlanabilmek için her firmanın ve her bireyin internet sitesi olmalıdır.

Ticari faaliyette bulunan firmaların internet sitelerinin daha profesyonel bir anlayışla hazırlanması gerekiyor. Ayrıca kurulan internet sitelerinde reklam faaliyetlerinin de yoğun bir şekilde yapılması gerekir. Firmalar için önemli olan faaliyetlerinin sürekliliğidir.

Web Tasarım Konusunda Firma Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

İyi bir web tasarım firmasına çalışma yaptırmak istiyorsunuz ve emin değilsiniz. Bazı kriterlere bakarak, iyi bir kurumsal web tasarım firması veya bu konuda uzman seçimi yapabilirsiniz. Web tasarım konusunda çalışma yapan iyi bir firmanın referanslarına öncelik olarak bakılmalıdır.

Saygınlığı konusunda da küçük bir araştırma yapmalısınız. Web tasarımından anlıyorsanız, firmanın yaptığı çalışmaları görerek de, kalitesini anlayabilirsiniz.

Web Tasarım Hizmetleri Dışında Hangi Hizmetlerden Faydalanabiliriz ?

Sosyal medya hesaplarınızı düzenliyoruz ve sosyal medya hesaplarınızda da SEO çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Organik Backlink alabilmek ve SEO çalışmalarında başarılı olmanın yollarından bir tanesi, sosyal medya üzerinden internet sitesinin tanıtımını yapmaktır.

İç ve dış tüm SEO çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz. SEO hizmetleri ile bağlantılı olarak Google reklam çalışmalarınızı da yapıyoruz.

Kurumsal firmalar için en önemli konulardan bir tanesi olan kurumsal kimlik çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Özel Web Tasarım Nedir ?

Eşsiz özelliklere sahip olan ve tasarımında internet sitesini yaptırmak isteyen kişilerinde dahil olduğu web sitesi çalışmalarıdır. Özellikle kurumsal firmalara yönelik olarak yapılan özel web sitesi tasarım çalışmalarında, öncelikle taslak oluşturulur.

Daha sonra çalışma tamamlandıktan sonra, telif hakları ve sitenin tüm yapısı, internet sitesini yaptıran kişiye devredilir. Hazır tasarım sitelerinden farklıdır. Tasarım ve Yazılımın bir araya gelmesi ile oluşturulur.

Özgün Web Tasarım Hizmetlerinde Neler Yapıyorsunuz ?

Photoshop ve Illustrator gibi programlarla, arayüz tasarımı yaparak işe başlıyoruz. Görsellik birçok durumda önemli olduğu gibi, internet sitelerinin tasarımında da önemlidir. Daha sonra internet sitenizi arama motorlarının en üst sırasına konumlandıracak çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Görsel ve yazınsal içeriklerinizi düzenliyoruz. Böylece siteniz, arama motorları kriterlerine uyumlu hale geliyor.

Bireysel Web Tasarımında Neler Yapıyorsunuz ?

Bireysel olarak oluşturduğunuz internet sitelerinde arayüz tasarımının yanı sıra, deneyimlerinize dayanarak bizlerden istediklerinizi de yerine getiriyoruz. Tasarım yaparken, kişisel özellikleriniz ve geçmişiniz hakkında da sizden bazı bilgileri alıyoruz. Referanslarınızı da internet sitenize eklemeyi ihmal etmiyoruz.

Projelerinizde Hız Optimizasyonu Yapıyor musunuz ?

Web sitesi projelerinizle ilgili çalışmalarımızı tamamladığımız zaman, test sürecine geçiyoruz. Test sürecinde teknik konuların çalışıp çalışmadığı kontrol edildiği gibi, hız optimizasyonu da kontrol ediliyor. Siteniz mümkün olan en hızlı şekilde teslim edilmektedir.

Hangi Yazılım Dilini ve Veritabanını Kullanıyorsunuz ?

Dünya genelinde kabul görmüş ve en çok kullanılan yazılım dillerini ve veritabanı programlarını kullanmayı tercih ediyoruz. Kullandığımız yazılım dilleri ve veritabanı uygulamaları; PHP ve Mysql yazılımlarıdır.

Özel Arayüz Tasarımında Hangi Programları Kullanıyorsunuz ?

Özellikle arayüz tasarımlarına önem veriyoruz ve kullanıcı deneyimlerine uygun tasarımları tercih ediyoruz. En iyi programları kullanıyoruz. Kullandığımız arayüz tasarım programları; Adobe, Illustrator ve Adobe Photoshop programlarıdır.

Web Tasarımda SEO Çalışmalarına Önem Veriyor Musunuz ?

Web sitesinin Seo’ya uyumlu olarak geliştirmekteyiz. Site içerisinde başlık, açıklama, canonical, heading tag, breadcrumbs, url yapısı gibi birçok kritere önem veriyoruz.

Yapacağınız Çalışmalarla Web Sitemi Kolay Yönetilebilir Miyim ?

Tabi ki!
Web siteleriniz üzerinde yaptığınız kontrol paneli çalışmaları sayesinde, sitenizi kolaylıkla yönetebilir ve istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Yönetim panelini oluştururken müşteri açısından kolay kullanılmasına özen gösteriyoruz.

Yönetim Paneli Eğitimi Veriyor Musunuz ?

Çalışmalarımızı tamamladıktan sonra panel eğitimi veriyoruz. Proje teslimi sırasında verdiğimiz eğitimler sonucunda, web sitenizi kullanmaya ve yönetmeye hazır hale geliyorsunuz.

Web Sitesi Tasarım Örnekleriniz Var Mı ?

İnternet sitemizdeki referanslar bölümünden, daha önce yapmış olduğumuz web sitesi örneklerini ve çalışma yaptığımız kurumları görüntüleyebilirsiniz.

Web Hosting, Domain , E-Mail ve SSL Hizmeti Veriyor Musunuz ?

Sizler için hazırladığımız ve yönetimi oldukça kolay olan panelde; hosting, e-mail ve SSL sekmelerini bulabilirsiniz. Bu konularda da projenizi teslim ettikten sonra, sizlere destek sağlıyoruz.

Profesyonel Web Tasarımında Neden Barisdayak.com Sitesini Tercih Etmeliyim ?

Sitenizi, profesyonel bir yaklaşımla tasarlıyoruz. En ince detayına kadar kontrol ediyoruz. Tasarım aşamasında sizlerle fikir alışverişinde bulunuyoruz ve beyin fırtınası yapıyoruz. Profesyonel ekibimizle, size özel olarak hazırladığımız siteyi test ediyoruz. Yaptığımız tüm bu çalışmaların başarıya ulaştığını, müşterilerimizin başarılarından anlıyoruz. Referanslar bölümünden, daha önce yaptığımız başarılı çalışmaları inceleyebilirsiniz.

Web Site Tasarım Eğitimi Veriyor Musunuz ?

Bu konuda bizlere yoğun talep geliyor. Şu an için web site tasarım eğitim hizmeti veremiyoruz. Ancak yakın bir zamanda altyapı çalışmalarını tamamladığımızda, web site tasarım hizmeti de vermiş olacağız.

Mesafeler
engel değil !

Aklınızda bir proje mi var ? Size yardımcı olabilmemiz için hemen aşağıdaki forumu doldurun ve bize iletin.

Web Tasarım, Seo Teklif
1 Step 1

Whatsapp Destek İçin: Tıklayın

Whatsapp Destek İçin: Tıklayın

veya

Bize Yazın Biz Size Ulaşalım

(isteklerinizin sağlıklı değerlendirilebilmesi için ‘gerekli’ işaretli alanları eksiksiz doldurun.)

Sevgili Barış Dayak;

En kısa sürede cevabınızı bekliyorum.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

şu anda çevrimdışısınız