kurumsal-kimlik-tasarimi-bg

Kurumsal Kimlik Referansları

Grafik Tasarım örneklerimiz ve bu alanda sunduğumuz hizmetlere ait referanslarımız.

”Bütün firmalar , kendilerine çok daha büyük fırsatlar sunan
dijital dünyada daha fazla var olmaya çalışıyorlar”

… çünkü artık hayat orada gelişiyor !

Grafik Tasarım – Kurumsal Kimlik Tasarım Referansları ve Örnekleri

Firmaların rakiplerini geride bırakarak, sektöründe büyük projelere imza atmalarına olanak tanıyan grafik tasarım çalışmaları onların bilinirliğini ve kurumsallığını kanıtlarken diğer bir yandan da yükseliş ve verim kaynağı oluşturmaktadır. Birbirinden capcanlı ve hoş tasarım trendlerini vurgulayan Barisdayak.com Estetik ve Kozmetik Grafik Tasarım Çalışmaları ve diğer tüm cafe grafik tasarım, Turizm Grafik Tasarım ve Gıda Grafik tasarım çalışmalarını da inceleyebilirsiniz.

Günümüz yükselen değeri İnşaat sektörü //İnşaat Firma, Gayrimenkul, Kapı- Pencere imalatı, Banyo İmalatı, Demir Çelik İmalatı, Yapı Malzemeleri, İç Mimarlık, Çevre Mühendisliği, Güvenlik, Mobilya İmalat// yoğun ilgi ve talebini titizle karşılayan ve her biri birbirinden kıymetli firmaların bu büyük projelerine hayat veren Barış Dayak, inşaat sektörü için Tanıtım Çalışmaları oluştururken, sade tonları kullanmış ve sektörün amacına uygun vurgulamaları hazırladığı kaliteli görsel içerikler ile donatmıştır.

(Hlm Ekol Yapı, System Ozzi Kapı Sistemleri, Hatkon Yapı ve İnşaat, Haspolat İnşaat, Radaş İnşaat, Deniz İnşaat Mimarlık, Om Mühendislik, My World Gyo, İş Leasing )

Dekorasyon Mimarlık Mobilya, Koltuk Döşeme, Banyo, Mutfak ve Kapı gibi birçok sektörün içinde barındırdığı dekorasyon sektöründe birbirinden farklı tasarımları hazırlayan Barisdayak.com bu sektör için en önemli reklam çalışmaları olan Katalog Tasarımı, Broşür Tasarım ve Firmanın yüzü olan Logo ve Kartvizit Tasarımlarını Oluşturmuştur.

(Değişim Banyo Mobilya, İkon Havalandırma Sistemleri, Fugadoor Ahşap Kapı Sistemleri, Anpar Yapı, Uzder Vip, Şimşek Peyzaj )

Cafe – Restaurant gibi zengin görsellerin kullanımı ve müşteri ağına nokta atışı yapılan vurguların bir arada bulunduğu Cafe ve Restoran grafik tasarım çalışmalarında Barış Dayak, en canlı renkleri ve iştah kabartan içerikleri harmanlayarak hazırladığı grafik tasarım çalışmalarında, Bilboard Tasarım, Ürün Ambalaj Tasarım, Menü, Duba, Bayrak, Promosyon, Broşür, ve Banner Tasarımları ile mekanların ziyaretçi artışını sağlamış, aynı zamanda Sosyal Medya Yönetimi için hazırladığı banner tasarımları ile de firmaların popülaritesini arttırmıştır.

(Mühür Et SteakHouse, Bidene Unlu Mamüller, Vera Cafe&Fırın, Özü Sprots Cafe, Red Mango, Swiss Cafe, Orjin Cafe )

Eğitim Grafik Tasarım Çalışmaları kapsamında ise tamamen kurumların, Firma Tanıtım grafik çalışmalarına ağırlık vererek, Kurumsal Kimlik imajı ve tüm Tanıtım Materyalleri özenle hazırlanmakta, eğitim sektörünün ağırlığı göz önünde bulunarak renk ve tonlamalar dizayn edilmekte.

(Tolunay Eğitim Kurumları, Anaeli Anaokulu, Samsun Sınav Koleji, Hisar Okulları, Özü Üniversitesi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Ayjet Uçuş Okulu)

Belediye Dernek gibi Resmi Kurumların ve Özel Kurumların ihtiyacı olan grafik tasarım çalışmaları için oluşturduğu prensip ile hizmet sunan Barış Dayak, birçok Belediye ve Dernek için özel olarak matbuu resmi evrak tasarımları, Broşür tasarımları, kartvizit tasarımları, afiş tasarımları ve bunun gibi birçok tasarım ve baskı çalışmaları hazırlamaktadır.

(Samsun-Sinop Veterinerler Derneği, Adıyaman Belediyesi, Bitlis Belediyesi, Samsun Belediyesi, Afyon Diş Hekimleri)

Estetik ve Kozmetik Grafik Tasarım ve Kurumsal Kimlik Tasarım çalışmalarında görsel zenginlik ile kurgulanan, Saç Ekim Merkezi, Ayak Bakım Merkezi, Epilasyon Merkezi, Estetik merkezi, Kuaförler, Estetisyen, Fitness, Spor Salonları gibi grafik tasarımların yanı sıra, kozmetik web site tasarımları ile de bayanların ilgi odağı olacağı sektörlerle ilgili grafik tasarım çalışmalarını inceleyebilirsiniz.
(Proeva Bakım Merkezi, Dr. Bozkurt Oğuz Sınar, Vefa Diş Polikinliği, Anuva Parfüm, Arzum Kuaför)

Danışmanlık, Mali Müşavirlik, Sigorta Şirketleri ve Tercümanlık Büroları gibi pek çok Danışmanlık Hizmeti sunan firma için grafik tasarım çalışmaları hazırlanmıştır. Başlıca tüm Tanıtım Materyallerini kapsayan bu çalışmalar için öncelik firmaların Kurumsal Kimliğinin oluşturulması ile beraber Kaliteli Logo Tasarım Çalışmasının yapılmasıdır. Ardından sektöre merhaba diyen Danışmanlık firmaları için Firma Tanıtım, Dergi Tasarım, Broşür Tasarım ve Mailing Tasarım, grafik tasarım çalışmaları ile farklılık yansıtmıştır.

(Özüm Sigorta, Egedeniz Danışmanlık)

Kimya Endüstriyel,Üretim, imalat, Lojistik, teknoloji ağı sektörü içinde birbirinden çok Kurumsallaşmış firma Barisdayak.com’u tercih etmekte ve tasarlanan grafik çalışmalardan oldukça memnun kalmaktadır. Endüstriyel ve Kimya alanında oldukça fazla referansa sahip olan Barış Dayak, firmaların Kurumsal Web Site Tasarımlarını tamamlayarak, gerekli grafik tasarım çalışmalarına da çözümler sunmuştur.

(Unifab – Fabeks Kimya, Deren İlaç, Kar Çevre, Karadeniz Makine, Logist Eurasia, Michelin Lastik, Onur Tekstil Grup, Özkan Pres Makinaları, Emre Tel Çit Sistemleri, İmder İş Makinaları Derneği)

Grafik Tasarım, Kurumsal Kimlik Tasarım ve Baskı Hizmetleri

Kurumsal Kimlik Tasarım, Grafik Tasarım, Promosyon Tasarım ve Baskı çalışmalarında hazırlanan kapsamlı proje ve firmanızın Reklam Çalışmaları için fiyat teklifi alabilir, hazırlanmasını istediğiniz tasarımlar hakkında görüşlerinizi ve değerlendirmelerimizi karşılaştırabilirsiniz.

REKLAM AJANSLARI, MATBAALAR, FREELANCE TASARIMCILAR, GRAFİKERLER İÇİN; MARKANIZI TEMSİL EDECEK, BASKIYA UYGUN, KALİTELİ, ÖZGÜN ÇALIŞMALAR İÇİN: İLETİŞİME GEÇİN.

Devamını GörüntüleDevamını Gizle