Kullanım Koşulları

Web Tasarım ve Seo Uzmanı > Kullanım Koşulları

Barisdayak.com Kullanım Koşulları

 1. BarisDayak.com web sitesi,(Barış Dayak’a aittir.) hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda her hangi bir taahhüdü içermemektedir.
 2. Web Site Tasarım, Web Site Yazılım ve Marka Kimlik Çalışmaları gibi Web Geliştirme Teknoloji ve Programlarını içerisinde barındıran kurumsal bir web sitesidir.
 3. Sitede yer alan tüm bilgiler, fotoğraflar, görseller, blog yazıları ve diğer içeriklerin tamamı veya bir bölümü izinsiz hiçbir mecrada kullanılamaz, kopyalanamaz ve dağıtılamaz.
 4. (Barisdayak.com) tarafından hazırlanan ve yayımlanan tüm içerik yazılar, blog metinler, Banner ve görsel tasarımlar dahil tüm grafiklerin hakkı saklıdır.
 5. Yazı içerikleri ve görsel metaryeller hiçbir ticari amaç ile kullanılamaz.
 6. İçerikler basılı ve reklam amaçlı kullanımlar için, Barisdayak.com kaynak olarak gösterilmek ve belirtilmek zorundadır.
 7. Sitede yayımlanan bilgilerin güncelliği, doğruluğu, güvenirliği ve tamlığı konusunda olabilecek hatalardan BarisDayak.com web sitesi hiçbir taahhüt ve sorumluluk kabul etmez. Sitedeki bilgilerin kullanımı sonucunda veya teknik nedenlerle siteye ulaşılamamasından dolayı doğrudan veya dolaylı bir zarar doğması halinde, BarisDayak.com web sitesine hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklenemez.
 8. BarisDayak.com web sitesinde yer alan bütün bilgileri ve tasarımı önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir veya kullanım dışı bırakabilir.
 9. Site içerisindeki bilgilerin bir tamamı doğrudan Barış Dayak tarafından yayımlanmakta olup, telif hakkı ve diğer her türlü hakkı BarisDayak.com adına Barış Dayak’a aittir.
 10. Bu site Türkiye Cumhuriyeti Kanunları ile korunmaktadır. Siteye zarar vermeyi amaçlayan veya sistemdeki herhangi bir veri, bilgi iletişimine veya yazılım kodlarına dışarıdan müdahaleye yönelik her türlü girişim hukuken yasaklanmıştır.
 11. Sistem ve buna bağlı ekipmanlar izlenmekte ve denetlenmektedir. Kullanıcılar kendilerine ait bilgilere erişilebileceğini ve gerektiğinde yetkili makamlara iletilebileceğini göz önünde bulundurmalıdırlar.
 12. BarisDayak.com web sitesi üzerinde bulunan formlar aracılığı ile verilen bilgilerin hiçbiri üçüncü bir şahıs veya şirket ile paylaşılmaz.
 13. BarisDayak.com web sitesine giriş yapmış her kullanıcı 13 (onüç) maddeden oluşan bu kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır. Aksi şekilde bu şartları kabul etmeyip ve uygulamazsanız Barisdayak.com her türlü hukuki şart ve koşulları uygulama hakkına sahip olacaktır.