Grafik Tasarım

Tanıtım Materyalleri Nelerdir ?

Katalog, dergi, broşür, afiş, kartvizit, insert, banner, bilboard gibi eski pazarlama yöntemlerinden olup günümüzde aktif olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Doğru kullanıldığında ise büyük etki yaratırlar.

Tanıtım Materyalleri ve Grafik Tasarım Hizmetleri

Grafik Tasarım Nedir ?

Bir mesajı görsel yollarla belli hedef kitlelere ulaştırmak amacıyla logo, katalog, afiş, flyer, kartvizit gibi tüm tanıtım metaryallerini belli programlar ile tasarımının yapılması, yazılı ve görsel elemenleri sanatsal ölçülerde tasarlanması ve çizilmesine grafik tasarım denir.

Grafik tasarım çalışmalarımızı yaparken dünya’nın en çok kullanılan kreatif tasarım (creative design) araçlarından olan Adobe creative cloud programlarını tercih ediyoruz.

Tanıtım Materyalleri – Grafik Tasarım Neden Önemli ?

Markanın kendisini, ürünlerini ve hizmetlerini tanıtmanın en iyi yolu broşür, dergi, afiş, insert, billboard gibi materyallerdir. Hemen hemen hepimize denk gelmiştir, yolda giderken elimize sıkıştırılan veya eve girerken kapıya sıkıştırılmış olan broşürlerin birçoğunu alıp okumadan çöpe atarız. Bu insan beyninin filtrelenmiş olduğunun bir göstergesidir.

Yani beyin neyi görmek istiyorsa ona odaklanır ve diğer simgeleri görmezden gelir. İşte bu doğrultuda ekibimiz markanızı, tanıtım materyalleri ile beynin dikkat çekici ve ilgi odağı olan merkezine yönlendirecek çalışmalar yapmaktadır.

Grafik Tasarım Nedir, Nasıl Yapılır ?

Tanıtım materyallerimiz, profesyonel ekibimizce hazırlanan özel grafik tasarımlarla yenilikçi, modern, dikkat çekici ve akıcı tasarımlardan ve simgelerden oluşmaktadır.

Sürekli gelişen ve değişen bir dünyada yaşıyoruz. Her gün yeni bir marka, yeni bir ürünle tanışıyoruz. İnsanlarımız tıpkı reklamlarda olduğu gibi yenilikçi ve modern olan her şeyin peşinden koşuyor. Biz de firma olarak tanıtım materyallerimiz ile gelişen ve değişen dünyada markanızı öne çıkarmak için çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Eline sıkıştırılan broşürü okumadan atmak değil, hedefimiz broşürün görüldüğü an itibarıyla okunmasını sağlamaktır.

Bütün materyal tanıtım hizmetlerimizdeki ortak nokta budur. İnsanların dikkatini çeken akıcı görseller ile güçlendirilmiş modern ve yenilikçi tasarımlar, markanızın bilinirliğini arttıracak ve sizi daha da güçlü yapacaktır. Ekip olarak tanıtım materyal hizmetlerimiz profesyonel ekibimizce yenilikçi ve modern tasarımlar ile sizlerle buluşuyor. Siz de tanıtım materyalleri için bize ulaşabilir ve markanızı öne çıkarmak için bir adım atabilirsiniz.

Grafik Tasarım Uzmanı

Markanızı Tanıtım Materyalleri İle Öne Çıkarın

Web dünyasında yenilikçi, akılcı ve gelişime açık olmanız gerekir. Bütün web siteleri, bütün markalar bu doğrultuda kendini geliştirebilirler. Her markanın kendisini öne çıkarması için çeşitli stratejileri olmuştur. Tanıtım materyalleri markanızı öne taşımak için uygulayacağınız etkili yöntemlerden biridir. Tabi ki bunu iyi bir hizmetle başarabilirsiniz.

Biz ekip olarak grafik tasarım çalışmaları ile katalog, dergi, flyer, broşür, afiş, billboard gibi markanızı tanıtacak önemli detaylara yönelik çalışmalar yapmaktayız. Yenilikçi ve modern fikirlerimiz insanların ilgisini çekecek tasarım ve dizaynlar ile birleşerek bambaşka bir hizmeti ortaya çıkarmaktadır. Markanızı tanıtmak, güçlendirmek adına tanıtım materyalleri oluşturabilirsiniz. Yaptıracağınız bir broşür, afiş veya dergi, yenilikçi ve modern tasarımla hedef kitleye ulaşmanıza ve marka bilinirliğinizin artmasına yardımcı olacaktır.

Mesafeler
engel değil !

Aklınızda bir proje mi var ? Size yardımcı olabilmemiz için hemen aşağıdaki forumu doldurun ve bize iletin.

Web Tasarım, Seo Teklif
1 Step 1

Whatsapp Destek İçin: Tıklayın

Whatsapp Destek İçin: Tıklayın

veya

Bize Yazın Biz Size Ulaşalım

(isteklerinizin sağlıklı değerlendirilebilmesi için ‘gerekli’ işaretli alanları eksiksiz doldurun.)

Sevgili Barış Dayak;

En kısa sürede cevabınızı bekliyorum.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

şu anda çevrimdışısınız