Barisdayak.com Gizlilik Politikası

www.barisdayak.com, Web Tasarım ve Seo Uzmanı’nın resmi web sitesidir. Barış Dayak olarak, kayıtlı kullanıcılarımıza daha güvenli bir alışveriş ve ziyaret ortamı sağlamak amacıyla bazı hususları açıklamamız gerekmektedir.

  1. Elektronik posta adresiniz, (yasal haller dışında) hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak, sizlere iletmek istediğimiz bilgileri sunmak amacıyla kullanılacaktır.
  2. Şirket isminiz, telefon numaralarınız dâhil hiçbir kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler tarafından erişim sağlanamayacak ve paylaşılmayacaktır.
  3. Şirket veya kişisel bilgiler: Burada istenen bilgiler sizi ve/veya firmanızı tanıma ve faturalama amaçlıdır.
  4. Kullanım Hakları: Burada sağlanan bütün hizmetler BarışDayak’a aittir. Faturalanan hizmetlerin kullanım hakkı satın alana verilmiş olur. Satın alan bu ürünleri yasalara, genel ahlaka aykırı ve Barış Dayak’ın kurumsal kimliğine ve ticaretine zarar verecek şekil ve yerlerde kullanamaz. Başkasına kullandıramaz. Parçalara bölerek kullanamaz.
  5. Bize verdiğiniz bilgilerinizde: *Virüs veya programlara zarar verici programlama özelliği olan şeyler yüklememeyi, *Site üyelerine spam mailler gönderme amacıyla kullanmamayı kabul etmiş sayılırsınız.
  6. BarışDayak.com’a verdiğiniz haklar Gizlilik Politikası çerçevesinde kullanılır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?