Google’da Bizim İçin Ne Dediler ?

Google Haritalarda mutlu müşterilerimizden yorumları inceleyebilirsiniz.

Abdurrahman Halıcı
Abdurrahman Halıcı
25/10/2022
Barış bey işinin ehli ve firmamız adına yaptığı projenin teslimi sonrasında da takibini devam ettirmesi bizleri çok memnun etti, teşekkür eder işlerinde başarılar dilerim.
Daha fazla oku
murat erköle
murat erköle
23/10/2022
Barış Bey son derece profesyönel ve projelerinizi doğru anlayıp en iyi hizmeti size vermek için çalışmakta. Kendisinden çok memnun kaldık
Daha fazla oku
Cinius Yayınları
Cinius Yayınları
18/10/2022
Barış Bey ile her şey tıkır tıkır vaktinde tamamlandı
Daha fazla oku
Yiğit Kartal
Yiğit Kartal
13/10/2022
Sevgili Barış Dayak ile projemizi ilk paylaştığımız andan itibaren kendileri, bizleri firmamızı ve çalışma sistemizi son derece doğru anlayıp, projenin amacına ve ruhuna uygun çözümler üretmiştir. Başlangıçta kendilerinden alışılagelmişin dışında olan ancak kurumsal duruşumuzdan da ödün vermeyen bir tasarım rica etmiştik. Son derece yaratıcı ve işlevsellik bakımından da çalışma sistemize tamamen uygun bir tasarımla tüm isteklerimize eksiksiz doğru cevaplar ve çözümler üretmiştir. Projemizin son olarak teknik altyapı süreçlerine geldiğimiz bu günlerde bizler finale yaklaştıkça ortaya çıkan sonuçtan beklediğimizin de ötesinde, oldukça memnun ve bir o kadar da heyacanlıyız. Tüm süreç boyunca bizlere sabırla her konuda bıkmadan usanmadan yardımcı olan Barış Bey’e şimdiden sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. Barış Bey’in, işine olan yeteneği, gösterdiği özen, saygı ve çözüme yönelik sonuç odaklı yapıcı yaklaşımlarından oldukça memnun kalan bizler, işbirliğimizin yeni projelerde de her zaman devam etmesi niyetindeyiz.
Daha fazla oku
Irmak Kırel
Irmak Kırel
20/09/2022
Kendisinden frizbi tv ekibi olarak gayet memnun kaldık, ilgili, deneyimli. Websitenizi geliştirmek isterseniz önerimizdir.
Daha fazla oku
Tayfun Ararat
Tayfun Ararat
25/08/2022
Çok kısa bir sürede ,uzaktan,istediğim sonucu ortaya çıkaran Sevgili Barış Dayak'a çok teşekkür ediyorum. Ulaşmaya çalıştığımızda hep yanımızda oldu ve üşenmeden tüm süreçlerde, sabırla yardımcı oldu. Uzun yıllar çalışmak dileği ile bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum. İhtiyaç duyan,arayış içinde olan tüm kişilere şiddetle tavsiye ediyorum.
Daha fazla oku
Cem Kocabaşa
Cem Kocabaşa
11/07/2022
Baris Bey ile WordPress site tasarımı üzerinde çalıştık. Kendisi hızlı dönüş yapti ve iyi kalitede iş çıkardı.
Daha fazla oku
Canan DURUKAN
Canan DURUKAN
24/06/2022
e-ticaret sitemizi Barış bey oluşturdu, her konuda yardımcı oldu, çok memnun kaldık.
Daha fazla oku
Yakup Gezgin
Yakup Gezgin
15/06/2021
Bugüne kadar pek çok irili ufaklı Web tasarımcı ile çalıştım ama hiç biri Barış bey kadar net bir şekilde sizi doğru anlayıp doğru yönlendirmeleri yapamadı. Çalışkan ve takipçi biri kesinlikle öneririm Yakup Gezgin - Renta Yapı
Daha fazla oku